Widal.plPolitykaPaweł Kukiz w PiS? Poseł wydał oświadczenie!

Paweł Kukiz w PiS? Poseł wydał oświadczenie!

Wielu ludzi w kraju zastanawia się czy Paweł Kukiz jest już w PiS? Jeden z największych przeciwników politycznych elit w Polsce wydał oświadczenie w tej sprawie.

O przejściu Pawła Kukiza do Prawa i Sprawiedliwości mówi się od dawna. Muzyk i polityk poróżnił się bowiem z PSL-em i kończy działalność w Koalicji Polskiej. W związku z tym, PiS chętnie widziałby Kukiza w swoich szeregach.

Paweł Kukiz w PiS? Poseł wydał oświadczenie!

Najlepiej jednak dać słowo głosu samemu zainteresowanemu. Paweł Kukiz w ironicznym wpisie w mediach społecznościowych odniósł się do całego zamieszania z jego udziałem:

Odpowiadając na liczne pytania, czy to prawda, że “idę do PiS-u” – niniejszym oświadczam: Już jestem w PiSie. Piętnaście minut temu odebrałem legitymację a za godzinę wyjeżdżam do Płocka, by objąć Orlen po Panu Obajtku. Ponieważ PSL również może być potrzebny w koalicji a ja czuję przeogromny sentyment (z pogranicza miłości) do tej partii, to udało mi się wywalczyć Lotos dla Pana Marszałka Zgorzelskiego. Marszałek Zgorzelski zaś wyraził wtępną zgodę na warunek PiS, by Władek (w stroju tygrysa) tańczył na festynach wyborczych Zjednoczonej Prawicy w 2023 roku. Wkrótce siedzibę Orlenu przeniesiemy z Płocka do Opola a w Płocku zrobimy siedzibę Lotosu, żeby Pan Marszałek Zgorzelski miał blisko do pracy.Staszek Tyszka już od dwóch dni robi kursy katechetyczne, żeby zastapić Ojca Tadeusza i przejąć jego media. Jarek Sachajko obejmie posadę Nadministra Pastwisk, Łąk i Nieużytków a ponadto otrzyma Zezwolenie Na Odstrzał Wilków i Żubrów Bez Zezwolenia.Ministrem Obrony Narodowej ma zostać Paweł Szramka a struktura Armii będzie odwrócona. Dowództwo obejmą szeregowi a generalicja podejmie się kopania okopów.Staszek Żuk zostanie Marszałkiem Sejmu a ja…. A ja życzę Wam zdrowia ?

https://www.facebook.com/kukizpawel/posts/4042353369165686

Zatem odpowiadamy na pytanie – nie, Paweł Kukuz (jeszcze?) nie przeszedł do PiS-u.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Ciężarna kobieta w USA została zaszczepiona! Dziecko ma przeciwciała!

W Stanach Zjednoczonych a dokładnie na Florydzie urodziło się pierwsze dziecko z przeciwciałami na koronawirusa. Jego matka pracuje w służbie zdrowia i została zaszczepiona przed porodem.

Dziesiątki tysięcy widzów na stadionie podczas pandemii! Rosjanie świętują rocznicę aneksji Krymu!

Dziesiątki tysięcy widzów na stadionie podczas pandemii! Putin i dziesiątki tysięcy widzów świętowali na moskiewskim stadionie na Łużnikach 7. rocznicę przyłączenia Krymu do Rosji. Widzowie wypełnili po brzegi stadion na 81 tysięcy widzów. Mimo trudnej sytuacji pandemicznej sporo widzów nie miało masek chroniących usta i nos.

Zamknięcie salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych! Kolejne obostrzenia przed nami!?

Zamknięcie salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych to kolejne restrykcje na jakie musimy się przygotować. Mimo, że kilka dni temu rząd ogłosił nowe obostrzenia na najbliższe tygodnie to nie wykluczone, że mogą one ostać pogłębione. Okazuje się, że kolejnym krokiem może być zamknięcie sfery beauty.