Widal.plGwiazdyOdważne wyznanie Kim Kardashian. Opowiedziała o chorobie Kanye Westa

Odważne wyznanie Kim Kardashian. Opowiedziała o chorobie Kanye Westa

Odważne wyznanie Kim Kardashian. Opowiedziała o chorobie Kanye Westa
Foto: facebook.com/KimKardashian

Odważne wyznanie Kim Kardashian. Zdecydowanie najpopularniejsza celebrytka w USA zdecydowała się wyznać prawdę na temat stanu zdrowia swojego męża, który jakiś czas temu postanowił kandydować na prezydenta USA. Jeszcze jakiś czas temu popierał Donalda Trumpa, teraz chce się z nim zmierzyć. Czy ma szanse wygrać?

Po ostatnich wydarzeniach oraz kontrowersyjnym wystąpieniu Kanye Westa, Kim zdecydowała po raz pierwszy publicznie opowiedzieć o problemach zdrowotnych swojego męża. Wyznała ona, że znany raper zmaga się z chorobą afektywną dwubiegunową.

Odważne wyznanie Kim Kardashian

Celebrytka w środę zdecydowała się opublikować bardzo długą wiadomość na swoich relacjach na Instagramie dotyczącą jej męża. W jej treści czytamy:

Jak wielu z was wie, Kanye ma zaburzenie dwubiegunowe. Każdy, kto ma to w życiu lub kogoś bliskiego, wie, jak niezwykle skomplikowane i bolesne jest zrozumienie człowieka. Nigdy nie mówiłam publicznie o tym, jak to wpłynęło na nas w domu, ponieważ bardzo chronię nasze dzieci i prawo Kanye’go do prywatności, jeśli chodzi o jego zdrowie. Ale dzisiaj czuję, że powinnam to skomentować z powodu piętna i błędnego przekonania na temat zdrowia psychicznego Westa.

W swojej wypowiedzi tłumaczyła także, że ci, którzy rozumieją chorobę psychiczną, a nawet zachowania kompulsywne, z pewnością wiedzą, że rodzina jest bezsilna, chyba że osoba chora jest małoletnia. W swoim wyznaniu napisała także:

Osoby, które są nieświadome lub bardzo oddalone od tego doświadczenia, mogą osądzać i nie rozumieć, że dana osoba musi sama zaangażować się w proces uzyskiwania pomocy, bez względu na to, jak bardzo rodzina i przyjaciele starają się to zrobić.

Co dalej z raperem?

Jak wiadomo przymusowe leczenie oraz ogólna hospitalizacja są uznawane w Stanach zjednoczonych za naruszenie praw obywatelskich jednostki, która ma być w taki sposób leczona. Osoba aby mogła zostać skierowana na przymusowe leczenie musi stanowić zagrożenie dla siebie lub innych.

W dalszej części wyznania gwiazda napisała:

Rozumiem, że Kanye jest krytykowany, ponieważ jest osobą publiczną, a jego działania czasami mogą wywoływać mocne opinie i emocje. Jest genialną, ale skomplikowaną osobą, która pomimo presji bycia artystą i murzynem, który doświadczył bolesnej straty matki, musi przy okazji radzić sobie z presją i izolacją, którą potęguje chorobę afektywną dwubiegunową.

Kim zaznaczyła także, że życie Kanye z zaburzeniem dwubiegunowym nie zmniejsza ani nie unieważnia jego marzeń oraz twórczych pomysłów. Nawet jeśli wydają się one być duże lub nieosiągalne dla niektórych. Uważa także, że jest on geniuszem.

To część jego geniuszu i jak wszyscy byliśmy świadkami, wiele z jego wielkich marzeń się spełniło – stwierdziła gwiazda.

Na zakończenie Kardashianka zwróciła się do mediów i poprosiła ich oraz opinię publiczną o okazanie rodzinie „współczucia i empatii”. Podziękowała także tym wszystkim, którzy wyrazili swoją troskę.

Dla przypomnienia jakiś czas temu Kanye West na wiecu w Charleston poruszył kontrowersyjny temat aborcji. Wyznał on , że razem z Kim chcieli na początku usunąć pierwszą ciążę. Z kolei kilka dni temu raper napisał na swoim Twitterze, że jego żona Kim, chce go zamknąć w szpitalu z powodu choroby, z którą się zmaga.

Zobacz także na WIDAL.pl

Szokujące nagranie! Czarnoskórzy nastolatkowie pobili matkę z dzieckiem?

Nastolatkowie pobili matkę z dzieckiem w USA. Szokujące nagranie obiegło amerykańskie media społecznościowe. W trakcie materiału wideo widać jak grupa czarnoskórych nastolatków znęca się i bije białą kobietę przed jej własnym domem. Jeden ze sprawców całego zajścia zaatakował nawet jej małą 3-letnią córkę.

Będzie nowe województwo?

Nowe województwo to plan PiS-u, o którym była mowa od dawna. Teraz się okazuje, że całkiem możliwy do zrealizowania. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jeszcze w tym roku może powstać nowe województwo: warszawskie.

Masakra w Rudzie Śląskiej. Rodzice zabili niemowlę?

Masakra w Rudzie Śląskiej. Miesięczny chłopiec z tego miasta trafił w ciężkim stanie w środę, 22 lipca do szpitala w Katowicach. Na ciele dziecka widoczne były ślady maltretowania.