Widal.plSpołeczeństwoSzokujące nagranie! Czarnoskórzy nastolatkowie pobili matkę z dzieckiem? [WIDEO]

Szokujące nagranie! Czarnoskórzy nastolatkowie pobili matkę z dzieckiem? [WIDEO]

Nastolatkowie pobili matkę z dzieckiem w USA. Szokujące nagranie obiegło amerykańskie media społecznościowe. W trakcie materiału wideo widać jak grupa czarnoskórych nastolatków znęca się i bije białą kobietę przed jej własnym domem. Jeden ze sprawców całego zajścia zaatakował nawet jej małą 3-letnią córkę.

Do zdarzenia doszło w stanie Illinois. Lokalna prasa informuje, że udostępnione nagranie przedstawia jedynie fragment całej sytuacji, która trwała dłużej.

Nastolatkowie pobili matkę z dzieckiem

Nastolatkowie pobili matkę z dzieckiem. Na filmie widać, jak dwie czarnoskóre nastolatki uderzają pięściami białą kobietę przed jej własnym domem. Obok stała przestraszona 3-letnia dziewczynka, która jest córką zaatakowanej kobiety. W pewnej chwili podbiegł kolega napastniczek i kopnął ją w głowę. Gdy dziecko upadło, dołączył do kobiet i bił bezbronną matkę.

Gdy wydawało się za najgorsze za matką, która wstała. Została jeszcze kopnięta i uderzyła głową o drzwi. W wyniku ataku doznała wstrząsu mózgu i ogólne potłuczenia.

Sprawa zbulwersowała Amerykanów

Okazało się również, że autor nagrania wrzucił je nie w celu pokazania brutalności atakujących, ale żeby ich poprzeć. To szczególnie zbulwersowało oglądających.

Dzięki nagraniu lokalna policja mogła dowiedzieć się o całej sprawie i podjąć odpowiednie działania. Policjantom udało się zatrzymać wszystkie trzy osoby widoczne na nagraniu. Wszystkim postawiono zarzuty pobicia w miejscu publicznym. Zaskakujący jest również sam wiek sprawców całego zdarzenia – dwie czarnoskóre nastolatki miały po 19 lat, z kolei ich kolega był nieletni. Miejmy nadzieję, że dostaną jak najwyższą karę.

Zobacz także:

W Krakowie powstał mural z Jarosławem Kaczyńskim. Sprawą zajęła się policja. Dlaczego?

Mieszkańcy Krakowa i lokalni turyści od niedawna mogą podziwiać mural z Jarosławem Kaczyńskim. Wizerunek prezesa Prawa i Sprawiedliwości do złudzenia przypomina rysunek znanego ulicznego artysty – Banksy’ego.

Młody raper pobił niepełnosprawnego, starszego mężczyznę na śmierć. Co było powodem?

Młody raper pobił niepełnosprawnego mężczyznę na śmierć. Powód dla którego to zrobił nie mieści się w głowie. Podczas składania zeznań przyznał się i powiedział dlaczego skatował 66- letniego mężczyznę.

Syn Kurskiego oskarżony o pedofilię?

Syn Kurskiego został oskarżony o czyny pedofilskie przez córkę dawnych przyjaciół ich rodziny. „Zdzisław Kurski, najstarszy syn Jacka, zaczął mnie krzywdzić, gdy miałam dziewięć lat, a kiedy się wydało w 2015 r., sprawę dwukrotnie umorzono. Nie mam już zaufania do wymiaru sprawiedliwości” – mówi Magda Nowakowska z Trójmiasta.