Widal.plGwiazdyZnana feministka wyjeżdża z Polski z powodu wygranej Dudy?

Znana feministka wyjeżdża z Polski z powodu wygranej Dudy?

Manuela Gretkowska to znana pisarka i feministka, która słynie z dużej niechęci do rządów Prawa i Sprawiedliwości. W ostatnich dniach kampanii używała dość mocnych słów odnośnie rządów Zjednoczonej Prawicy. Wyniki wyborów z pewnością nie zachwyciły Gretkowskiej, w dodatku zaskoczyła swoich fanów swoją decyzją.

Pisarka postanowiła sprzedać swój dom, dodając, że wyprowadza się za granicę kraju. Decyzja feministki wywołała duże poruszenie wśród jej fanów na facebooku.

Manuela Gretkowska wyprowadza się z kraju

Manuela Gretkowska o swojej decyzji wyprowadzki z Polski, poinformowała w swoim ogłoszeniu o sprzedaży domu. Cena za nieruchomość robi wrażenie.

Sprzedam dom typu Dworek Polski pod Zalesiem Górnym, z powodu wyjazdu za granicę. Pow. 110m, ( 3 pokoje, 2 łazienki, salon z kuchnią )działka 900. Garaż ze strychem, piękny ogród, bambusowy zagajnik, platan osłaniający drewniany taras) wspaniali sąsiedzi przy ulicy o takiej samej zabudowie. Cena 750 tys. do negocjacji.tel do osoby zajmującej się sprzedażą 666990477

https://www.facebook.com/gretkowska.manuela/posts/3148124518613416

Decyzja pisarki zasmuciła jej fanów

Fani feministki próbują ją przekonać do pozostania w kraju. Przekonani są, że decyzja Gretkowskiej jest podyktowana wynikiem wyborów. W jednym z komentarzy w dość wulgarny sposób pisarka potwierdziła przypuszczenia fanów.

Bardzo łatwo jest uciekać..

– napisała jedna z nich. Odpowiedziała jej sama Gretkowska:

Wiem, uciekałam na azyl polityczny. Tworzyłam rok, nie pół roku jak Hołownia, tracąc więcej własnej kasy, partię żeby nie stało się to co stało, i nie płakałam w internecie. Bardzo łatwo chodzi się na policję składać zeznania bo “obraziło się ” gangsterów, piszę pod prąd od 30 lat, a pani co robiła w tym czasie? I co będzie robić czego ja nie mogę poza Polską? Uciekałam to w 88, teraz godnie spierdalam. Każdy ma prawo robić co chce.

– bez ogródek postawiła sprawę pisarka.

Zobacz także:

Duży szok w TVN. Gwiazda “Faktów” odchodzi?

Justyna Pochanke wywołała dziś burzę spekulacji, ponieważ niespodziewanie poinformowała swoim współpracowników, że odchodzi z TVN! Dziennikarka od 16 lat prowadzi główne wydanie “Faktów” i nikt się nie spodziewał takiej decyzji. Natomiast pracownikiem tej telewizji była od 2001 roku.

Agata Duda zaliczyła wpadkę podczas wieczoru wyborczego męża. Nie udało jej się zabłysnąć tak jak córce?

Agata Duda zaliczyła wpadkę podczas wieczoru wyborczego swojego męża. Pani prezydentowa chwyciła za mikrofon, jednak jej mąż zainterweniował i jej przerwał.

Zaskakujące przemówienie córki Andrzeja Dudy po ogłoszeniu wyników. Nie zgadza się z polityką PiS?

Zaskakujące przemówienie córki Andrzeja Dudy, Kingi. Tuz po ogłoszeniu wstępnych wyników wyborów Kinga Duda zabrała głos.