Widal.plAndrzej DudaAgata Duda zaliczyła wpadkę podczas wieczoru wyborczego męża. Nie udało jej się zabłysnąć tak jak córce

Agata Duda zaliczyła wpadkę podczas wieczoru wyborczego męża. Nie udało jej się zabłysnąć tak jak córce

Agata Duda zaliczyła wpadkę podczas wieczoru wyborczego męża. Nie udało jej się zabłysnąć tak jak córce
Foto: .facebook.com/andrzejduda

Agata Duda zaliczyła wpadkę podczas wieczoru wyborczego swojego męża. Pani prezydentowa chwyciła za mikrofon, jednak jej mąż zainterweniował i jej przerwał.

Od wczoraj czytamy w mediach o zaskakującym i poruszającym wystąpieniu prezydenckiej córki, Kingi Dudy. Zwolennicy jak i przeciwnicy obecnego prezydenta są pod wrażeniem kontrowersyjnego wystąpienia młodej kobiety.

Agata Duda zawsze jest obecna przy boku męża

Wczoraj wieczorem mogliśmy oglądać wieczór wieczór wyborczy Andrzeja Dudy w Pułtusku. Na scenie nie mogło zabraknąć najbliższych prezydenta. Niestety żona faworyta tegorocznych wyborów zaliczyła wpadkę.

Na scenie Andrzejowi Dudzie towarzyszyły dwie najważniejsze kobiety – żona Agata Duda oraz Kinga. Obie Panie wyglądały bardzo elegancko. Wystąpił bowiem w białych garniturach. Pierwsza Dama, chcąc wyniku ogromnej radości podziękować mężowi za jego wypowiedź na jej temat wyrwała się do mikrofonu i niestety zaliczyła wpadkę. Andrzej Duda musiał interweniować.

Agata Duda zaliczyła wpadkę podczas wieczoru wyborczego męża w Pułtusku

Wczoraj odbyła się II tura wyborów prezydenckich. Zarówno exit poll, jak i late poll wskazały na nieznaczną przewagę obecnego prezydenta Andrzeja Dudy.

Spore poruszenie wywołała Pierwsza Dama Agata Duda, która podczas wieczoru wyborczego mówiła co dziwne zaskakująco dużo. Chcąc podziękować wszystkim zgromadzonym oraz wyborcom ochoczo ruszyła w stronę mikrofonu.

Kobieta zaczęła przemawiać słowami:

Szanowni Państwo, bardzo serdecznie witam wszystkich Państwa…

Widząc to, zdenerwowany Andrzej Duda, dał jej do zrozumienia, że w tym momencie w planach nie były przemowy a odśpiewanie hymnu. Choć nie jest to poważna a raczej zabawna wpadka, to Pani prezydentowej Agacie Dudzie będzie na pewno głośno. Pierwsza Dama zwróciła się do dziennikarzy i wyjaśniła, dlaczego nie chciała przez pięć lat udzielać wywiadów.

Drogie media, drodzy dziennikarze, mówiliście i pisaliście, że nie wypowiadam się, zapominaliście tylko dodać, że nie wypowiadam się do mediów. Przez pięć lat rozmawiałam z Polakami, rodakami, na każdym ze spotkań. (…) Chciałabym, żebyście również Wy szanowali i Polaków i polityków. Chciałabym, żebyście szanowali mój wybór. Dużo mówicie o tolerancji, natomiast pozbawiacie mnie mojego własnego wyboru. Jeżeli nie chciałam udzielać wywiadów, to był mój własny wybór. (…) To był mój milczący sprzeciw przeciwko manipulacji, dezinformacji, kłamstwom, które niestety w mediach występują. Myślę, że państwo nie zdają sobie do końca sprawy z tego, jak to ogromna jest manipulacja – stwierdziła Agata Duda

Zobacz także na WIDAL.pl

Skandaliczne zachowanie na pogrzebie. Ksiądz mówił, na kogo żałobnicy mają głosować?

Skandaliczne zachowanie na pogrzebie. Podczas jednego z pogrzebów miała miejsce agitacja wyborcza. To zachowanie wzbudziło powszechny niesmak i oburzenie zgromadzonych. Ksiądz podczas kazania powiedział na kogo należy głosować wyborach prezydenckich.

Będą wyższe mandaty drogowe?

Będą wyższe mandaty drogowe. Wiemy już o ile wzrosną mandaty za wykroczenia drogowe. Kary dla piratów drogowych będą zniewalająco wysokie. Kierowcy z pewnością nie będą zadowoleni ze zmian.

Kontrowersyjna wypowiedź Kuby Wojewódzkiego o LGBT. Co na to jego fani?

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy Kuba Wojewódzki zamieścił na swojej stronie na Facebooku listę. Jest to lista “powodów”, dla których w niedzielę uda się na wybory.