Widal.plGwiazdyLara Gessler i Piotr Szeląg idą w ślad za Majdanami. Nie ochrzczą dziecka

Lara Gessler i Piotr Szeląg idą w ślad za Majdanami. Nie ochrzczą dziecka

Lara Gessler i Piotr Szeląg idą w ślad za Majdanami. Nie ochrzczą dziecka
Foto: instagram.com/lara_gessler

Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się swojego pierwszego dziecka. W kwietniu córka najpopularniejszej polskiej restauratorki ogłosiła w swoich mediach społecznościowych, że jest w ciąże.

Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć zdjęcia z jej kontrowersyjnej, ciążowej sesji oraz poznaliśmy płeć dziecka. Córka Magdy Gessler spodziewa się dziewczynki. Jednakże teraz przyszli rodzice podzielili się kolejnymi planami odnośnie swojego dziecka.

Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się pierwszego dziecka

Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się swojego pierwszego dziecka, które ma przyjść na świat na przełomie września i października. Córka Magdy Gessler bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami planami związanymi z dzieckiem. W ostatnim czasie młoda restauratorka w wywiadzie dla serwisu Pudelek, wyznała, że nie ma w planach ochrzcić swojego dziecka.

Wydawać się może, że przyszli rodzice idą w ślad za Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem. Oni również jakiś czas temu oznajmili, że w najbliższym czasie nie planują zorganizować chrztu swojego syna Henryka. Ich decyzja spotkała się z falą krytyki ze strony obserwatorów. Fani zalali parę celebrytów negatywnymi komentarzami.

Dziecko Lary Gessler nie zostanie ochrzczone

Dziecko Lary Gessler i Piotra Szeląga nie będzie ochrzczone tak jak dziecko Majdanów. W jednym z ostatnich wywiadów Majdanowie wyznali, dlaczego podjęli taką decyzję. Teraz okazuje się, że podobną decyzję podjęła Lara Gessler i jej partner. Córka Magdy Gessler powiedziała:

Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne.

Przyszła mama wyznała także w wywiadzie dla Party, że nie wyprawi popularnego wśród celebrytów „baby shower”. Co kieruje przyszłą mamą w podejmowaniu takich decyzji?

Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać „męskiego opijania” albo „kobiecego wieczorku”. Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno. Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę- powiedziała Lara

Brak tej imprezy tak samo jak brak chrztu nie spodobał się internautom. W komentarzach możemy przeczytać, niezbyt miłe słowa kierowane w stronę przyszłych rodziców:

Bo młodzi myślą ze są nie śmiertelni, ale jak trwoga to do Boga a nie raz jest za późno myślę, że warto się zastanowić podejmując takie decyzje.

Zobacz także na Widal.pl

Brat Donalda Trumpa nie żyje. Miał 71 lat

Brat Donalda Trumpa nie żyje. Zmarł w sobotę w szpitalu w Nowym Jorku. Był młodszym od urzędującego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Przeszedł koronawirusa, opisał pięciotygodniową walkę z COVID-19!

Przeszedł koronawirusa, walczy z chorobą przez pięć tygodni, a teraz opisał, jak wyglądała w jego przypadku walka ze śmiercionośnym wirusem oraz wywołującą go chorobą COVID-19.

Czterodniowy tydzień pracy przez koronawirusa. Czy ten plan się przyjmie?

Czterodniowy tydzień pracy przez koronawirusa miałby pomóc ludziom w czasie recesji gospodarczej spowodowanej światową pandemią. Taki plan mają związkowcy w Niemczech.