Widal.plPolitykaBrat Donalda Trumpa nie żyje. Miał 71 lat

Brat Donalda Trumpa nie żyje. Miał 71 lat

Brat Donalda Trumpa nie żyje. Zmarł w sobotę w szpitalu w Nowym Jorku. Był młodszym od urzędującego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

O śmierci w najbliższej rodzinie, Donald Trump poinformował za pośrednictwem specjalnego oświadczenia. Prezydent Stanów Zjednoczonych nie ukrywał tego, iż bardzo cenił swojego młodszego brata.

Brat Donalda Trumpa nie żyje. Miał 71 lat

Robert Trump miał 71 lat. Zmarł będąc w szpitalu w Nowym Jorku. Nie ujawniono jednak przyczyny zgonu brata Donalda Trumpa. Oto, co o swoim młodszym bracie napisał prezydent USA:

“Z bólem serca informuję, że mój wspaniały brat Robert, odszedł w spokoju tej nocy. Był nie tylko moim bratem, ale był także moim najlepszym przyjacielem. Będzie mi go bardzo brakować, ale spotkamy się znowu. Jego pamięć pozostanie w moim sercu na zawsze. Robert, kocham Cię. Spoczywaj w spokoju”

Donald Trump ostatni raz odwiedził swojego brata w piątek po południu. Już wtedy prezydent USA spodziewał się najgorszego. Robert Trump podobno przechodził poważną chorobę, jednak jej szczegółów nie ujawniono.

Robert Trump był najmłodszy z rodzeństwa Trumpów. Mimo różnicy wieku, utrzymywał on dobre stosunki ze swoim 74-letnim bratem, który został wybrany prezydentem Stanów Zjednoczonych. Mimo różnicy charakterów, bracia dobrze się ze sobą dogadywali.

Według informacji New York Times, Robert Trump już w czerwcu poważnie chorował i spędził ponad tydzień na oddziale intensywnej terapii w Nowym Jorku. Jego stan z czasem się mocno pogorszył.

Co także na WIDAL.PL?

Przeszedł koronawirusa, opisał pięciotygodniową walkę z COVID-19!

Przeszedł koronawirusa, walczy z chorobą przez pięć tygodni, a teraz opisał, jak wyglądała w jego przypadku walka ze śmiercionośnym wirusem oraz wywołującą go chorobą COVID-19.

Zakaz palenia z powodu koronawirusa? O co chodzi?

Zakaz palenia z powodu koronawirusa! Palenie papierosów w miejscach publicznych jest zabronione w jednym z hiszpańskich regionów. Naukowcy dowiedli bowiem, że “puszczanie dymka” może rozprzestrzeniać COVID-19.

Czterodniowy tydzień pracy przez koronawirusa. Czy ten plan się przyjmie?

Czterodniowy tydzień pracy przez koronawirusa miałby pomóc ludziom w czasie recesji gospodarczej spowodowanej światową pandemią. Taki plan mają związkowcy w Niemczech.