Widal.plGwiazdyKurdej-Szatan ostro o pracy w TVP. Inwigilują pracowników?

Kurdej-Szatan ostro o pracy w TVP. Inwigilują pracowników?

Barbara Kurdej-Szatan przez długi czas była gwiazdą telewizji publicznej. Wszystko się zmieniło rok temu. Niespodziewanie prezenterka została usunięta z prowadzenia programów w tej stacji. Sama gwiazda nie kryła swojego rozczarowania takim obrotem spraw.

Kurdej-Szatan sama przyznała, że jej wyrzucenie z TVP odbyło się w mało elegancki sposób, ponieważ została poinformowana o tym telefonicznie.

Kurdej-Szatan źle wspomina zwolnienie z TVP

TVP swoją decyzję argumentowało m.in. tym, że stacja musi stale “zaskakiwać i intrygować” swoich widzów. Sama aktorka nie była zachwycona sposobem w jakim się z nią rozstano.

Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z twarzy TVP (…) można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji.

– napisała gwiazda na swoim Instagramie po zwolnieniu w czerwcu zeszłego roku.

Tajemnicą poliszynela było to, że aktorka została zwolniona z telewizji publicznej z powodu zaangażowania się w działalność polityczną. Wsparła Rafała Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta Warszawy oraz patronowała “paradzie równości”.

Prezenterka ujawniła jak wygląda praca w TVP

W wywiadzie dla portalu przeambitni.pl, aktorka zdradziła jak wygląda praca w Telewizji Polskiej. Jeśli słowa Kurdej-Szatan są prawdą to nie jest tam za ciekawie.

Tam nie jest za wesoło, ludzie są inwigilowani, sprawdzane są Facebooki różnych osób. Ja sama słyszałam o sytuacji, że był produkowany film dla TVP i operator główny został zawołany, bo przejrzeli jego teczkę, czyli Facebooka, i stwierdzili, że nie będzie tego filmu. To jest straszne i za “wolnością słowa” w TVP nie tęsknię. Ja nigdy nie podporządkowałam się temu, co się tam dzieje. Nigdy nie zważałam na to, przez lata to jakoś łykali, walczyła o to produkcja Rochstar, ale nikt nie jest niezastąpiony.

Aktorka gra dalej w serialu “M jak Miłość”, który jest emitowany w TVP 2. Kurdej-Szatan nie wie czy jej postać będzie dalej się pojawiać. Nagrywanie jest wstrzymane nadal z powodu epidemii koronawirusa.

Co Stuhr powiedział Kaczyńskiemu?

Padły mocne słowa. Aktor nie krył krytyki w stronę Jarosława Kaczyńskiego.

Jaka jest kolejna przepowiednia Jackowskiego?

Według najpopularniejszego polskiego jasnowidza w naszym kraju zajdą duże zmiany. Będą one wprowadzone przez rząd.

Co robi teraz Zbigniew Stonoga?

Zbigniew Stonoga ciągle wynajduje kolejne skandale. Tym razem mówi o głośnej śmierci nastolatka.