Widal.plSpołeczeństwoPrzerażająca wizja jasnowidza. To koniec Polski jaką znamy?

Przerażająca wizja jasnowidza. To koniec Polski jaką znamy?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym przedstawicielem tej profesji w Polsce. Obecnie widzący przeniósł się na serwis internetowy Youtube, na którym prowadzi swoje transmisje dla żądnych jego wizji widzów. Oczywiście nie mogło zabraknąć najbardziej interesującego tematu dla wszystkich Polaków, czyli koronawirusa.

Od początku pandemii Jackowski jest mocno aktywny w kwestii epidemii w Polsce, jak i pandemii na świecie. Jego wizje jednak odbiegają często od rzeczywistości. Tak było też z jego pierwszymi przewidywaniami.

Krzysztof Jackowski przekazał kolejną wizję

Zdaniem jasnowidza rządząca nami koalicja przygotowała duże zmiany w dotychczasowym życiu Polaków. Krzysztof Jackowski postanowił o tym powiedzieć na jednym ze swoim live’ów.

Coraz bardziej będziemy zauważali, że rząd próbuje wprowadzać jakieś restrykcje na stałe, które de facto nie do końca mają związek z obecną sytuacją. Będą miały być trwałe. To powinna być dla nas pierwsza oznaka niepokojąca. Co ciekawe, mam wrażenie, że rząd będzie to robił nie biorąc pod uwagę naszego zdania. To będzie wyglądało w taki sposób, jakby rząd uzurpował sobie już taką możliwość, że może nam narzucać pewne rzeczy.

– powiedział “widzący” podczas transmisji, jednocześnie dodając, że pierwotne restrykcje były niezbędne do zapanowania nad epidemią w kraju.

Jasnowidz roztaczał już różne wizje

Już w marcu informowaliśmy o wizjach jasnowidza, które zapowiadały rychły koniec pandemii na świecie. Tymczasem nadal ona postępuje, a w USA sytuacja jest już krytyczna.

Krzysztof Jackowski uważał początkowo, że problem epidemii koronawirusa był jedynie ważny w Azji. Swoje przemyślenia przekazał na początku marca, później zmienił zdanie. Zdaniem Jackowskiego narastanie tej pandemii miało potrwa do 17 marca. Po tym czasie miał nastąpić przełom. Jednak ja widzimy nic takiego nie nastąpiło. Dlatego radzimy brać wizje jasnowidza z przymrużeniem oka.

Czy znajdziemy jakieś ciekawe promocje w biedronce?

Portugalski dyskont zasypał nas promocjami po weekendzie majowym. Znajdziemy w nim świetne produkty w niskich cenach.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem na świecie?

Bardzo źle. Zaraziło się już wiele osób. Codziennie odnotowujemy tysiące nowych przypadków i masę zgonów.