Widal.plBiedronkaBiedronka z wielkimi promocjami po majówce. Ponad 50%!

Biedronka z wielkimi promocjami po majówce. Ponad 50%!

Biedronka z wielkimi promocjami po majówce. Biedronka przyzwyczaiła nas do bardzo korzystnych promocji. Nie na darmo mówi się, że dyskont jest najtańszym sklepem w Polsce.

W poniedziałek w Biedronce będzie obowiązywać nowa gazetka, która jest ważna do 9 maja. Z tej okazji sklep przygotował dla nas wiele ciekawych promocji. Każdy znajdzie coś dla siebie – od fana dobrego jedzenia, po tych, którzy lubią uprawiać rośliny.

Biedronka z wielkimi promocjami

Na największą uwagę zasługują pomidory, które można nabyć w bardzo korzystnej cenie. Za kilogram tego warzywa zapłacimy 3,99 zł. Ta cena wręcz szokuje, gdyż w ostatnim czasie ceny pomidorów dochodziły do 20 zł za kilogram. Tym bardziej warto zainteresować się promocją! W polskich domach pomidorów używa się praktycznie do wszystkiego! Od sosów do makaronów, po różnego rodzaju przetwory.

W najnowszej gazetce Biedronka dużo uwagi poświęciła na warzywa. Dzięki temu oprócz pomidorów możemy nabyć także brokuły w rewelacyjnej cenie 3.99 zł za 500g! Warzywo to jest świetne do zastąpienia surówki, ale też jako wszelki dodatek do zup czy sosów.

Takiej promocji dla fanów słodkości jeszcze nie było!

Biedronka to nie tylko warzywa, a tą promocją portugalski dyskont przebił wszystko! Chodzi tutaj o bardzo popularne, stylizowane na amerykańskie lody formy MANHATAN, które słyną z tego, że trzeba za nie słono zapłacić. W Biedronkowej promocji jeśli kupiny dwa opakowania to dostajemy jedno za 7,99 zł a drugi dowolny smak możemy sobie wybrać za 1zł! Promocja ta jest tak dobra, że sklep zastrzega sobie kupno tylko 6 opakowań na jednym paragonie. To zapewne prewencja, przed tym, aby przedsiębiorcy z mniejszych sklepów nie wykupywali towaru i nie sprzedawali u siebie drożej.

Ale to nie wszystko dla fanów słodkości. Od poniedziałku w Biedronce możemy zakupić czekoladę milkę z świetnej cenie 2,66 zł za sztukę! Warunek do spełnienia jest tylko jeden – trzeba zakupić trzy czekolady. Jest to 33% taniej od ceny regularnej.

Biedronka ma też coś dla kobiet

Sklep przygotował też świetną promocja na kosmetyki dla kobiet. Dzięki tej ofercie można kupić trzy produkty w cenie dwóch. Wybierać można z bardzo drogich marek takich jak: Garnier, Loreal Paris oraz Esleve. W promocji też znajdują się szampony do włosów, odżywki, dezodoranty, oraz wiele innych produktów.

Jak będą wyglądały galerie handlowe po otwarciu?

Będzie inaczej niż wcześniej. Czekają nas dość duże obostrzenia w związku z ich otwarciem.