Widal.plGwiazdyKinga Rusin odeszła z programu. Wzruszające pożegnanie

Kinga Rusin odeszła z programu. Wzruszające pożegnanie

Kinga Rusin odeszła z Dzień dobry TVN. Prezenterka ogłosiła tą decyzje w swoich mediach społecznościowych. Już nie zobaczymy dziennikarki o poranku.

Czy odejście Kingi Rusin było spowodowane, tym że jakiś czas teamu jej partner również odszedł z “Dzień dobry TVN”?

Kinga Rusin odeszła z programu śniadaniowego

Kinga Rusin w poniedziałek w godzinach porannych ogłosiła swoje odejście z porannego programu Dzień dobry TVN. O jej odejściu plotkowano już od dłuższego czasu. Jednak to właśnie wczoraj dziennikarka zamieściła zdjęcie na Instagamie opatrzone opisem:

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna.

Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?

Jakie dalsze plany ma dziennikarka? Czy zobaczymy jeszcze Kingę Rusin w TVN? Z wpisu dziennikarki wynika, że wciąż zastanawia się nad przyszłością oraz, że trwają rozmowy decydujące o jej dalszej karierze. Edward Miszczak poinformował:

Kinga od samego początku współtworzyła DD TVN. Dziękujemy jej za te 15 fantastycznych lat wspólnej pracy. Jest naszą wspaniałą gwiazdą związaną ze stacją od początku jej istnienia. Szanujemy jej decyzję oraz chęć podjęcia nowych wyzwań i liczymy na realizację kolejnych programów z jej udziałem. Mamy kilka propozycji dla Kingi, rozmawiamy – zapowiedział.

Masowe odejścia

W lipcu z Dzień dobry TVN odszedł partner Kingi Rusin Piotr Kraśko. Dziennikarz przeszedł zespołu Faktów TVN i TVN24. W ostatnim czasie odeszło kilkoro szczególnie lubianych i charakterystycznych dziennikarzy kojarzonych z programem śniadaniowym. Z programem pożegnali się między Magda Mołek oraz Marcin Meller.

https://www.instagram.com/p/CEQwSLbFxHS/

Zobacz także na Widal.pl

Obowiązek zasłaniania ust i nosa na plaży?

Obowiązek zasłaniania ust i nosa na plaży może stać się rzeczywistością . Jest decyzja Sanepidu w sprawie używania maseczek ochronnych podczas spędzania czasu na plaży.

Wybuch gazu w Jarosławiu. Są ofiary śmiertelne

Wybuch gazu w Jarosławiu. W wyniku wybuchu doszło do zawalenia kilku pięter jednego z budynków. Są ofiary śmiertelne. Wśród ofiar jest między innymi małe dziecko i 66-letnia kobieta.

Zakaz lotów z Polski do wielu zagranicznych krajów. Gdzie NIE polecisz?

Zakaz lotów z Polski do wielu zagranicznych krajów. Już od 26 sierpnia będzie obowiązywał zakaz lotów z naszego kraju. Z pewnością pokrzyżuje to plany wielu osobom, które w najbliższym czasie planowały wakacje.