Widal.plJanusz Korwin-MikkeJanusz Korwin-Mikke zaskakuje formą i wspiera branże fitness

Janusz Korwin-Mikke zaskakuje formą i wspiera branże fitness

Janusz Korwin-Mikke na swoim Instagramie opublikował post z basenu. Jak wiemy w kolejnej fazie wprowadzania obostrzeń na pierwszy rzut poszła branża fitness oraz działalność basenów i pływalni.

Koronawirus nie ustępuje a nawet przybiera na sile. W związku z tym cały kraj znalazł się w czerwonej i żółtej strefie. Dlatego też wprowadzone zostały nowe zasady bezpieczeństwa mające na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa.

Janusz Korwin-Mikke zaskakuje formą

Janusz Korwin-Mikke zaskakuje formą. Kontrowersyjny polityk postanowił zabrać głos w sprawie zamknięcia obiektów sportowych. Na swoim Instagramie zamieścił zdjęcia, na których pozuje w kąpielówkach na basenie. 77- letni polityk odniósł się do decyzji rządu oraz zawstydził swoja formą nie jednego młodego człowieka:

Ostatni basen w tym miesiącu? Roku? Dekadzie? Jak długo potrwa koronahisteria?! 

W komentarzach pod postem fani polityka nie kryją zachwytów:

Pięknie, panie Januszu,

 Ale sexy zdjęcie,

Przystojniak,

Schudł pan?

Jest forma, panie Januszu,

Król na basenie

To tylko niektóre z zamieszczonych komentarzy.

Kolejny lockdown

Nikt nie spodziewał się, że drugi lockdown w pierwszym zarządzeniu uderzy w branże fitness. Obecnie jak wiadomo na terenie kraju obowiązuje noszenie maseczek nawet na świeżym powietrzu, działalność lokali gastronomicznych została ograniczona do określonych godzin, a imprezy i zgromadzenia publiczne mogą odbywać się z udziałem maksymalnie 25 osób.

Jednak to zawieszenie działalności branży fitness oraz basenów wywołało największe kontrowersje. Jak się okazuje znaczna część kraju nie wyobraża sobie tej sytuacji. W niedziele 18 października odbył się nawet protest branży fitness a głos w sprawie zabrało wiele znanych osób, polityków, przedstawicieli kultury i celebrytów.

Zobacz także na Widal.pl

Arcybiskup Stanisław Gądecki zarażony koronawirusem

Arcybiskup Stanisław Gądecki zarażony koronawirusem! Jeden z najważniejszych duchownych kościoła katolickiego w Polsce wcześniej przebywał na kwarantannie po kontakcie z osobą zakażoną.

Nauczyciel pokazywał karykatury Mahometa! Uczeń… obciął mu głowę!

Nauczyciel historii we Francji pokazywał uczniom karykatury Mahometa, prowadził zajęcia na temat wolności słowa i chciał swoich uczniów otworzyć na świat. Skończył tragicznie – z obciętą głową!