Widal.plGwiazdyGwiazdor “365 dni” Blanki Lipińskiej wystąpił w reklamie Dolce & Gabbana

Gwiazdor “365 dni” Blanki Lipińskiej wystąpił w reklamie Dolce & Gabbana

Gwiazdor “365 dni” Blanki Lipińskiej wystąpił w reklamie Dolce & Gabbana
Foto: Instagram/iammichelemorroneofficial/

Gwiazdor “365 dni” Blanki Lipińskiej wystąpił w najnowszej reklamie Dolce & Gabbana. po roli w filmie Blanki Lipińskiej „365 dni” stał się międzynarodową gwiazdą.

Od premiery filmu kariera przystojnego Włocha przybrała tempa. Michele Morrone jest coraz bardziej rozchwytywany.

Gwiazdor “365 dni” w Dolce & Gabbana

Gwiazdor “365 dni” w ostatnim czasie przeżywa niesamowity rozwój swojej kariery. Od momentu premiery filmu Blanki Lipińskiej stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów świecie. Mimo, że film nie spotkał się w większości z pozytywnym odbiorem to osoba głównego aktora cieszy się ogromną popularnością.

Nie da się ukryć, że film „365 dni” Blanki Lipińskiej ogromny sukces w dużym stopniu zawdzięcza właśnie włoskiemu aktorowi. W ostatnim czasie coraz częściej słyszy się, że Michele Morrone planuje rozpocząć karierę w Hollywood. Osobą aktora zainteresowało się kilka znanych marek luksusowych. Nawet dom dom mody Dolce & Gabbana, który zatrudnił go do swojej najnowszej reklamy.

Morrone rzucił aktorstwo dla modellingu?

Michele Morrone to włoski aktor, piosenkarz a teraz również model. Występował on w wielu włoskich oraz polskich filmach. Jego najbardziej znaną rolą był występ w filmie pod tytułem „365 dni.” Przez 4 lata był żonaty z libańską projektantką mody Roubą Saadeh. Z byłą żoną ma dwóch synów – Marcuda i Brado. Po rozwodzie mężczyzna wyznał, że miał objawy zaburzeń depresyjnych.

Mimo, że już od dawna słyszało się, że zaczyna on rozwijać swoją karierę w modellingu. Efekty zmiany branży Morrone mogliśmy zobaczyć w najnowszej reklamie Dolce & Gabbana. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z sesji zdjęciowej wykonanej w słonecznych Włoszech.

Na kilkunastu zdjęciach opublikowanych na Instagramie, widzimy jak Michele tańczy tamtejszymi mieszkańcami w tank topie i wzorzystych bokserkach. Oglądać możemy też zdjęcia samego aktora oraz mężczyznę w towarzystwie pięknej modelki. Efekt finalny sesji jest zdumiewający. Zarówno fani marki jak i aktora zachwycają się zamieszczonymi zdjęciami. W komentarz pod zdjęciami fani są pod ogromnym wrażaniem aktora w całkowicie nowej roli.

Zobacz także na Widal.pl

Koronawirus w Senacie! Który senator jest zarażony?

Koronawirus w Senacie! Marszałek Senatu Tomasz Grodzki odwołał najbliższe posiedzenie Izby, które miało odbyć się w dniach 4-7 sierpnia. Który senator jest zarażony koronawirusem?

Szumowski zapowiada więcej kontroli i zmiany przy weselach?

Minister Szumowski zapowiada więcej kontroli w sklepach i galeriach handlowych. Zdaniem ministra, Polacy nie zakładają maseczek i z premedytacją twierdzą, że stan zdrowia im na to nie pozwala. Najczęściej jest to kłamstwo.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji? Tajemnicze zdjęcia

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Znana jest przede wszystkim z prowadzenia programów rozrywkowych w stacji TVN. Jednak po tragicznej śmierci swojego męża usunęła się w cień.