Widal.plGwiazdyAgnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji? Tajemnicze zdjęcia

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji? Tajemnicze zdjęcia

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji? Tajemnicze zdjęcia
Foto: .instagram.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Znana jest przede wszystkim z prowadzenia programów rozrywkowych w stacji TVN. Jednak po tragicznej śmierci swojego męża usunęła się w cień.

Dziennikarka została przyłapana na spotkaniu z dyrektorem programowym Edwardem Miszczakiem. Czy to spotkanie oznacza, że Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji?

Agnieszka Woźniak-Starak usunęła się w cień

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci swojego męża Piotra Woźniaka, który zginął na jeziorze Kisajno usunęła się w cień i zniknęła z życia publicznego. Jednak od pewnego czasu można zauważyć, że dziennikarka powoli powraca do zawodowych obowiązków i stara się wrócić do normalności.

Prezenterka rozpoczęła prace nad swoim autorskim programem radiowym już kilka miesięcy temu. 42-lenia Agnieszka Woźniak-Starak coraz częściej pojawia się także na ulicach Warszawy. Spotkać ją można podczas robienia zakupów czy w restauracji podczas spotkań ze znajomymi.

Czy będzie wielki powrót do TVN-u?

Jakiś czas temu Agnieszka Woźniak-Starak została przyłapana na spotkaniu ze swoim wieloletnim przyjacielem oraz dyrektorem programowym TVN Edwardem Miszczakiem. Podczas rozmowy dziennikarka wyglądała na bardzo zadowoloną. Uśmiechała się oraz wydawała się być bardzo zrelaksowana.

Być może spotkanie to miało charakter zawodowy i prezenterka niedługo wróci do pracy w stacji TVN. Od momentu kiedy Agnieszka zniknęła z życia publicznego, Miszczak podkreślał, że miejsce w TVN zawsze będzie na nią czekał:

My jesteśmy gotowi, tak, ale to Agnieszka musi wybrać porę, kiedy będzie wiedziała, że może i chce już wrócić – mówił niedawno, jak cytuje Super Express

Jak udało się ustalić Super Expressowi, dziennikarka nie chce już więcej zajmować się programami rozrywkowymi. Bardzo prawdopodobne, że nie zobaczymy jej już więcej w jako prowadzącej Aza i Ameryka Express. Według informacji przekazanych przez tabloid, dziennikarka wolałaby zająć się dokumentami czy reportażami, które już kiedyś przygotowywała gdy jeszcze pracowała w TVN Style. Zdecydowanie bliżej jest jej teraz do trudnych życiowych spraw.

Zobacz także na Widal.pl

Obietnice wyborcze pozostaną obietnicami. PiS zawodzi swoich wyborców?

Obietnice wyborcze pozostaną obietnicami. Prawo i Sprawiedliwość wycofuje się ze składanych obietnic wyborczych. Mimo, że od wyborów minął dopiero miesiąc, już wiadomo, że założenia planu wyborczego nie zostaną zrealizowane.

TikTok zakazany?

TikTok może być zakazany w USA? Prezydent Donald Trump powiedział w piątek wieczorem, że zakazuje działania popularnej krótkiej aplikacji wideo TikTok w Stanach Zjednoczonych. Odrzucił potencjalną umowę na zakup aplikacji przez Microsoft od chińskiej firmy macierzystej.

Matka dźgnęła nożem 1,5 roczne dziecko. Co ją do tego skłoniło?

Matka dźgnęła nożem 1,5 roczne dziecko. Chłopiec walczy o życie w szpitalu. Dziecko ma poważną ranę ciętą szyi.