Widal.plSpołeczeństwoEwakuacja pacjenta w Świnoujściu! Ważył 300 kilogramów, ściągała go… straż pożarna!

Ewakuacja pacjenta w Świnoujściu! Ważył 300 kilogramów, ściągała go… straż pożarna!

Ewakuacja pacjenta w Świnoujściu wzbudza zainteresowanie całego kraju. Wszystko przez fakt, że musiał on zostać przetransportowany przez straż pożarna, gdyż z powodu tuszy nie był w stanie opuścić swojego mieszkania.

Owy mężczyzna podobno waży ponad 300 kilogramów i od siedmiu lat nie opuszczał mieszkania. Do jego wyciągnięcia potrzebny był specjalistyczny sprzęt.

Ewakuacja pacjenta w Świnoujściu! Ważył 300 kilogramów, ściągała go… straż pożarna!

Materiał wideo z całej akcji ewakuacji pacjenta ze Świnoujścia jest opublikowana na youtube.

W akcji brała udział straż pożarna i ratownicy medyczny. Do ewakuacji potrzebny był specjalistyczny sprzęt, który przeniesie mężczyznę do karetki. Żeby wyciągnąć 300-kilogramowego człowieka z mieszkania w bloku trzeba było wyciąć okno i drzwi balkonowe.

47-latek miał poważne problemy krążeniowo-oddechowe. Niezbędne było przetransportowanie go do szpitala i podjęcie leczenia specjalistycznego.

Mężczyznę do szpitala ostatecznie przetransportowano wozem strażackim, gdyż do karetki… się nie zmieścił:

https://www.youtube.com/watch?v=Ad9dsdIw-wc&feature=emb_title

Co także na WIDAL.PL?

Żona Michała Żebrowskiego w siódmej ciąży. Kobieta poruszyła temat poronień

Żona Michała Żebrowskiego jest w siódmej ciąży. Partnerka aktora zdecydowała się na bardzo osobiste i trudne wyznanie. Jej opowieść związana jest z jej wcześniejszymi ciążami.

Szumowski czuje strach przed drugą falą koronawirusa. Dlaczego?

Minister Szumowski udzielił wywiadu serwisowi Medonet, dowiedzieliśmy się z niego kilku istotnych kwestii na temat wciąż trwającej pandemii koronawirusa. Ministra zdrowia spytano m.in. o to czy czuje strach przed pandemią koronawirusa.

Ojciec Meghan Markle ostro o córce. Co na to książę Harry?

Ojciec Meghan Markle od dawna pozostaje w złych relacjach ze swoją córką. Nie pojawił się nawet na jej ślubie z księciem Harrym. Oficjalnym powodem były jego problemy z sercem. Nieoficjalnie mówiono, że nie pochwala decyzji swojej córki.

Szok! Matka wysyłała nagie zdjęcia nieletniej córki księdzu?

Matka wysyłała nagie zdjęcia małoletniej córki księdzu. Kobieta, która wykonywała erotyczne zdjęcia swojej nieletniej córki i wysyłała je księdzu, została skazana na karę 2 lat i 10 miesięcy więzienia przez Sąd Rejonowy w Puławach. Sąd dodatkowo zakazał kobiecie kontaktowania się z owym księdzem przez cztery lata.