Widal.plOgólneDziennikarz zaliczył wpadkę. Na żywo pojawiła się naga kobieta

Dziennikarz zaliczył wpadkę. Na żywo pojawiła się naga kobieta

Dziennikarz Alfonso Merlos zaliczył prawdopodobnie jedną z największych wpadek w historii telewizji, zwłaszcza w obliczu panującej pandemii koronawirua. Podczas programu, w którym brał udział na żywo w domu pojawiła się nago kobieta. Zaledwie w tle, ale jej widok wprowadził spore zamieszanie.

Ogromna liczba ludzi na świecie obecnie pracuje zdalnie. Nie inaczej jest w przypadku dziennikarzy. Doświadczenie jednak nauczyło, że trzeba uważać w trakcie transmisji na żywo ze swojego domu. Znane są przypadki z przeszłości, że pojawiały się w tle małe dzieci lub okazywało się, że gość telewizji jest ubrany jedynie do pasa, a poniżej ma same majtki. Tym razem było jeszcze gorzej.

Dziennikarz zaliczył niesamowitą wpadkę

Dziennikarz Alfonso Merlos uczestniczył w programie nadawanym na kanale YouTube, gdy nagle za jego plecami przemknęła naga kobieta. Nie byłoby afery z tego powodu, gdyby to była jego żona. Merlos jest żonaty z hiszpańską gwiazdą programu “Big Brother”, Martą Lopez.

Okazuje się, że naga piękność to dziennikarka 27-letnia Alexia Rivas. Kochanka Merlosa jest reporterką hiszpańskiego programu informacyjnego „Socialite”. Wcześniej nikt nie wiedział o łączących ich relacjach.

Dziennikarz jest załamany całą sytuacją i boi się jak ona wpłynie na jego karierę. Historia tej transmisji na żywo obiegła już cały świat i jest komentowana na całym świecie. Zdaniem niektórych tabloidów żona Merlosa wyjechała jedynie na kilka dni. Dziennikarz twierdzi natomiast, że się z nią rozwiódł trzy tygodnie temu.

Głos zabrała nawet kochanka

W obronę Merlosa włączyła się sama Alexia Riva, która zaczęła bronić swojego nowego ukochanego.

Kiedy zaczęliśmy nasz związek, był singlem, a reszta to historia. Chcę się teraz skupić na teraźniejszości i mojej przyszłości.

Ponadto odpowiedziała na ataki sugerujące, że specjalnie weszła w kadr nagrania. Twierdzi, że wszystko to był przypadek i nie wiedziała, że będzie widoczna na nagraniu. Nie zrobiła tego specjalnie, żeby zdobyć więcej rozgłosu.

Lekarze tańczyli ze zwłokami?

Szokujące nagranie obiegło w szybkim czasie internet. Medycy z Portoryko nie przemyśleli tego co zrobili.

Natalia Siwiec ma problem?

Celebrytka zrobiła relacje na instagramie. Następnie zaczęły się problemy z fanami.

Czy Szydło ma konflikt z Tuskiem?

Tak, posłanka parlamentu europejskiego zarzuciła byłemu premierowi hipokryzję. Poszło o bojkot wyborów.