Widal.plNatalia SiwiecNatalia Siwiec opublikowała zretuszowane zdjęcie. Fani wylali na nią wiadro krytyki

Natalia Siwiec opublikowała zretuszowane zdjęcie. Fani wylali na nią wiadro krytyki

Siwiec opublikowała zretuszowane zdjęcie. Wesołe życie celebrytów nie zawsze jest przyjemne. Przekonała się o tym Natalia Siwiec, która podpadła fanom. A wszystko przez opublikowane na instagramie zdjęcie.

Jest to sprawa z gatunku oczekiwania versus rzeczywistość. Fani zarzucają Siwiec, że za bardzo retuszuje ona swoje zdjęcia w mediach społecznościowych.

Siwiec opublikowała zretuszowane zdjęcie

Podczas ostatniego live na celebrytka postanowiła zaprosić trenerkę rozwoju osobistego. Rozmawiała z nią o “potędze podświadomości” i “kreowaniu rzeczywistości za pomocą myśli”. Siwiec podczas relacji użyła aplikacyjnego filtra, który “upiększył” jej wygląd. Po tym jak fani zobaczyli oryginalne zdjęcie nie pozostawili na Miss Euro 2012 suchej nitki.

Jedna z fanek napisała.

No po dzisiejszych live śmiem twierdzić, że ktoś nas nieźle nabiera. Jakie filtry są nakładane na te wszystkie zdjęcia, które tu publikujesz, bo na live prezentowałaś się NIECO inaczej.

Na odpowiedz Siwiec nie trzeba było długo czekać.

To nie był pierwszy live. Tak jak powiedziałam, miałam popaloną twarz retinolem i schodziły mi płaty skóry. Mimo to zrobiłam live, bo wiem, że wiele dziewczyn na niego czekało 

Natalia Siwiec i jej egzotyczne wczasy

O celebrytce ostatnio było głośno po tym jak stwierdziła, że nie zamierza się przejmować pandemią koronawirursa i zafundowała sobie egzotyczne wczasy. Pojechała ona do Meksyku, a następnie spędzała czas w wili swoich znajomych w Miami na Florydzie.

Siwiec relacjonowała również, że choć sytuacja w Polsce była coraz bardziej poważniejsza, nie zamierza ona wracać do kraju. Ostatecznie zdecydowała się na powrót, który jak mówiła był dla niej bardzo trudny – nic dziwnego, gdyż ruch lotniczy ciągle jest bardzo utrudniony.

Dlaczego Natalia Siwiec pojechała na egzotyczne wakacje pomimo pandemii?

Celebrytka stwierdziła, że nie ma co się przejmować koronawirusem. Pojechała ona z partnerem oraz córką do Meksyku i USA.

Koronawirus w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia opublikowało dzienny raport na pierwszy dzień weekendu majowego. Wciąż nie jest dobrze.

Czy dziecko osób chorych na koronawirusa może urodzić się zdrowe?

Tak. Stało się to w Polsce!