Widal.plDonald TuskDonald Tusk skomentował zatrzymanie Giertycha- “Nie myliłem się, niestety. Za dobrze ich znam”

Donald Tusk skomentował zatrzymanie Giertycha- “Nie myliłem się, niestety. Za dobrze ich znam”

Donald Tusk skomentował zatrzymanie Giertycha. Były premier postanowił wyrazić swoje zdanie odnośnie głośnej w ostatnich dniach sprawy zatrzymania Romana Giertycha.

Polityk w swojej wypowiedzi odniósł się także do wcześniejszej opinii, którą wyraził na temat zatrzymanego. Jak sam mówił “Giertych naraził się władzy ujawniając jej korupcyjny charakter i władza mu tego nie daruje”

Donald Tusk skomentował zatrzymanie Giertycha. Czyżby przewidział bieg wydarzeń?

Donald Tusk skomentował zatrzymanie Giertycha na swoim Twitterze.

Nie myliłem się, niestety. Za dobrze ich znam.

Jednocześnie do swojego wpisu załączył swój twitterowy wpis z lutego br., w którym napisał:

Roman Giertych naraził się władzy ujawniając jej korupcyjny charakter i broniąc jej oponentów. Dziś po raz kolejny obnażył też istotę jej bezprawnych działań w wymiarze sprawiedliwości. Nie darują mu tego. Możemy się z nim różnić, ale w tej sprawie bądźmy z nim solidarni.

O tym, że Roman Giertych został zatrzymany poinformowała dwa dni temu Prokuratura Regionalna w Poznaniu. Jak się okazuje, na polecenie śledczych Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało grupę osób w związku ze sprawą wyprowadzenia kwoty niemal 92 mln złotych z giełdowej spółki deweloperskiej.

Giertych zemdlał podczas zatrzymania. Co dalej z politykiem?

Córka Romana Giertycha poinformowała, że jej ojciec zemdlał podczas przeszukania jego domu w Józefowie . Jak wynika z informacji Polskiej Agencji Prasowej, adwokat zemdlał w toalecie, do której wszedł z funkcjonariuszem CBA.

Marta Giertych podzieliła się szczegółami akcji CBA.

Tata trafił do szpitala po tym jak zemdlał w obecności funkcjonariusza CBA w łazience. Wcześniej czuł się dobrze i mówił, że po jego odpowiedzi „nie” na pytanie funkcjonariuszy o to czy ma myśli samobójcze wybuchli oni śmiechem. Nie chcę myśleć, co się stało. Dziękuje za wsparcie.

Czy jest drugie dno tej sprawy?

Zobacz także na Widal.pl

Postawiono zarzuty Romanowi Giertychowi! Chodzi o wielkie pieniądze! Co dalej?

Postawiono zarzuty Romanowi Giertychowi! Były minister edukacji, a obecnie adwokat wielu prominentnych osobowości usłyszał za co został zatrzymany przez Centrale Biuro Antykorupcyjne. Roman Giertych został zatrzymany przez CBA w środę pod sądem w Warszawie. Funkcjonariusze przewieźli go do jego domu w Józefowie, gdzie przy jego udziale przeszukiwali willę, w której mieszkał.

Branża sportowa znowu zamrożona. Nie odpuści bez walki, będą protesty. CO na to rząd?

Branża sportowa znowu zostaje zamrożona. Oznacza to, ze siłownie i baseny będą zamknięte zamknięte od soboty 17 października. Kolejne obostrzenia wywołały spore poruszenie.

Nauka zdalna- jak to ma wyglądać, czego się spodziewać?

Nauka zdalna według nowego rozporządzenia będzie obowiązywała we wszystkich szkołach ponadpodstawowych: średnich i wyższych, które znajdują się na terenie powiatów w strefie czerwonej. Jednakże będą pewne wyjątki. Mianowicie zajęcia praktyczne będą odbywały się w sposób stacjonarny. Nowe zasady wejdą w życie już 17 października.