Widal.plSpołeczeństwoAwantura w samolocie. Nie chcieli założyć maseczek [WIDEO]

Awantura w samolocie. Nie chcieli założyć maseczek [WIDEO]

Awantura w samolocie lecącym z Amsterdamu do Ibizy. Dwóch pasażerów mówiących po angielsku nie chciało założyć obowiązkowych maseczek. W dodatku zaczepiali innych podróżnych. Doszło do szarpaniny, która przerodziła się w bójkę.

Do zdarzenia doszło w maszynie holenderskich linii KLM. Według relacji świadków, dwóch pasażerów spożywało wcześniej alkohol. Nie mieli założonych maseczek i awanturowali się.

Awantura w samolocie

Awantura w samolocie rozgorzała nieoczekiwanie. Do bójki doszło w piątek na pokładzie Boeinga 737 holenderskich linii KLM, lecącego z Amsterdamu na Ibizę. Na nagraniu widzimy, jak pasażerowie lotu szarpią się z dwoma mówiącymi po angielsku mężczyznami. Obaj nie noszą obowiązkowych w samolotach maseczek, a jeden z nich jest bez koszulki.

 Dwóch pasażerów odmówiło założenia masek i zaczepiało słownie oraz fizycznie inne osoby. Pilot powiadomił lokalne władze i mężczyźni zostali aresztowani po lądowaniu. Bezpieczeństwo lotu nie zostało zagrożone

– powiedział rzecznik linii KLM brytyjskiemu dziennikowi “Independent”.

Według twórcy nagrania odpowiedzialni za awanturę byli Brytyjczycy

Twórca nagrania twierdzi, że awanturujący się mężczyźni są Brytyjczykami. Ta nacja jest znana z tego, że podczas podróży do imprezowych kurortów zachowuje się nagannie. Nie inaczej było w tym przypadku.

Obaj mężczyźni są aresztowani i będą odpowiadać za stworzenie zagrożenia w ruchu lotniczym. Zamiast na Ibizie, wymarzony urlop mogą spędzić za kratkami.

https://twitter.com/MicHighClub/status/1289814188907311106

Zobacz także:

Koronawirus w Senacie! Który senator jest zarażony?

Koronawirus w Senacie! Marszałek Senatu Tomasz Grodzki odwołał najbliższe posiedzenie Izby, które miało odbyć się w dniach 4-7 sierpnia. Który senator jest zarażony koronawirusem?

Szumowski zapowiada więcej kontroli i zmiany przy weselach?

Minister Szumowski zapowiada więcej kontroli w sklepach i galeriach handlowych. Zdaniem ministra, Polacy nie zakładają maseczek i z premedytacją twierdzą, że stan zdrowia im na to nie pozwala. Najczęściej jest to kłamstwo.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji? Tajemnicze zdjęcia

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Znana jest przede wszystkim z prowadzenia programów rozrywkowych w stacji TVN. Jednak po tragicznej śmierci swojego męża usunęła się w cień.