Widal.plSpołeczeństwoZ mieczem ruszył na policjanta! Został zastrzelony [WIDEO]

Z mieczem ruszył na policjanta! Został zastrzelony [WIDEO]

Pewien mężczyzna z mieczem ruszył na policjanta! W sieci pojawił się materiał z akcji policyjnej w Pamonie w stanie Kalifornia. Kryminalista został zastrzelony na miejscu!

Sprawa szybko obiega internet. Materiały wideo prezentowane z takich akcji są zarówno przestrogą, jak i elementem ciekawości obywateli. Teraz możemy zobaczyć jak to wyglądało w Pamonie.

Z mieczem ruszył na policjanta! Został zastrzelony

Policja w Pamonie opublikowała poniższy zapis wideo z akcji pościgowej za mężczyzną, który groził innym z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Jak się okazało. Był to miecz.

Poniższe informacje zaprezentowane przez Policję w Panomie są efektem wstępnego dochodzenia, które rozwija się wraz z kolejnymi przesłuchaniami świadków. Na poniższe tezy składają się materiały dowodowe w postaci fizycznych dowodów w sprawie, dokumentacji elektronicznej i dowodów kryminalistycznych.

Oto, co działo się w Panomie pod koniec marca:

W poniedziałek 30 marca 2020 roku około godzi 19:15 na policję w Panomie zadzwonił mężczyzna, który twierdził, że padł ofiarą ataku innego mężczyzny, który posługiwał się niebezpiecznym narzędziem. Sytuacja miała miejsce niedaleko skrzyżowania ulic Reservioir Street i Trzeciej Alei. Ofiara potwierdziła, że mężczyzna posłużył się mieczem.

Patrol policji udał się we wskazane miejsce. Tam znaleziono ofiarę mającą poważne obrażenia głowy. Lokalizowano także podejrzanego, który próbował ukryć się w krzakach. Po nawiązaniu kontaktu z atakującym, podejrzany wyciągnął miecz i ruszył z nim na policjanta. Na atak mężczyzny policjant odpowiedział ogniem.

Funkcjonariusze natychmiast powiadomili pogotowie, które zjawiło się na miejscu zdarzeń. Ofiara człowieka z mieczem została przetransportowana do szpitala. Po rozpatrzeniu ran i obserwacji opuściła szpital bez uszczerbku na zdrowiu. Atakujący natomiast zmarł na miejscu w wyniku ran postrzałowych.

Cała sytuacja została zarejestrowana w kamerze z munduru policjanta. Zapis akcji poniżej:

Czy możemy w szybkim czasie wykluczyć koronawirusa?

Prawdopodobnie tak. Pojawiły się nowe szybkie testy!

Czy praca zdalna jest dla nas korzystna?

Istnieją plusy i minusy. Może się to dla nas wiązać z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Koronawirus w Polsce

Najnowszy raport Ministerstwa nie napawa optymizmem. Znów doszło dużo zachorowań i ofiar śmiertelnych.