Widal.plSpołeczeństwoWypadek autokaru na A1! Podróżowały dzieci, są osoby z ciężkimi obrażeniami!

Wypadek autokaru na A1! Podróżowały dzieci, są osoby z ciężkimi obrażeniami!

Wypadek autokaru na autostradzie A1! Dzisiaj rano o wydarzeniu drogowym poinformował młodszy aspirant Piotr Besarab z pomorskiej straży pożarnej.

Autokarem podróżowały dzieci. W wyniku wypadku drogowego ucierpiało wiele osób. Kilka z nich jest w stanie ciężkim!

Wypadek autokaru na A1! Podróżowały dzieci, są osoby z ciężkimi obrażeniami!

Według informacji Polskiej Agencji Prasowej do wypadku doszło na autostradzie A1 w okolicy miejscowości Stanisławie. Autokarem podróżowało 31 osób. Wszyscy wymagali interwencji lekarskiej. Sześć osób zostało natomiast zabranych do miejscowego szpitala. Trzy z nich mają ciężkie obrażenia (w tym kierowca) i o trwa walka o ich życie.

Nie wiadomo jaka była przyczyna wypadku. Autokar natomiast z niewiadomych jeszcze powodów zjechał z autostrady, przebił barierki ochronne i wypadł z drogi. Przekoziołkował i wrócił na koła. Osoby będące w środku odniosły bardzo mocne obrażenia.

Obecnie na miejscu jest 17 zastępów straży pożarnej, służby medyczne i policja. Strażacy rozstawili namiot dla podróżujących, którymi opiekują się lekarze. Ma być także podstawiony nowy autobus.

Obecnie autostrada A1 w kierunku Gdańska jest zablokowana. Zalecane są objazdy drogami krajowymi 22 i 91.

To już drugi wypadek autokaru w ostatnich tygodniach

Niedawno informowaliśmy o wypadku polskiego autokaru na Węgrzech. Na miejscu zginął 35-letni mężczyzna. Pięć innych osób zostało rannych.

Według ustaleń policji, kierowca zasnął na kierownicą. Zjechał z autostrady i uderzył w barierki.

Co także na WIDAL.PL?

Szybka reakcja szefa TVP Lublin. Co zrobiono z dziennikarzem, który rozrzucał śmieci?

Tomasz Zalewa zwolniony z TVP 3 Lublin! Taką decyzję podjął Ryszard Montusiewicz, redaktor naczelny i dyrektor oddziału TVP w Lublinie. Wszystko przez z pozoru niewinnego grzebanie w śmieciach.

Czarnoskóry bandyta zastrzelił 5-latka. Co nim kierowało?

Czarnoskóry bandyta zastrzelił 5-latka w USA. Mężczyzna z Północnej Karoliny jest teraz zatrzymany przez policję w związku ze śmiertelnym postrzeleniem młodego chłopca, poinformowały władze stanowe we wtorek.

Urzędnicy Trzaskowskiego zarabiają więcej od ministrów? Ujawniono zarobki!

Urzędnicy Rafała Trzaskowskiego zarabiają więcej od niektórych ministrów! Ujawniono właśnie zarobki pracowników stołecznego ratusza, którym rządzi kandydat Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP w ostatnich wyborach.