Widal.plSpołeczeństwoCzarnoskóry bandyta zastrzelił 5-latka. Co nim kierowało?

Czarnoskóry bandyta zastrzelił 5-latka. Co nim kierowało?

Czarnoskóry bandyta zastrzelił 5-latka w USA. Mężczyzna z Północnej Karoliny jest teraz zatrzymany przez policję w związku ze śmiertelnym postrzeleniem młodego chłopca, poinformowały władze stanowe we wtorek.

Sprawa jest o tym bardziej bulwersująca, że brak jest jakiegokolwiek motywu zbrodni. W dodatku najbardziej znane media amerykańskie nie podjęły tematu, prawdopodobnie z powodu koloru skóry mordercy.

Czarnoskóry bandyta zastrzelił 5-latka

Czarnoskóry bandyta zastrzelił 5-latka. Według WTVD, 25-letni Darius Nathaniel Sessoms z Wilson jest oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia po tym zastrzelił 5-letniego Cannona Hinnanta, swojego sąsiada.

Członkowie rodziny powiedzieli policji, że Cannon był na rowerze na zewnątrz, bawiąc się ze swoimi siostrami w wieku 8 i 7 lat, kiedy Sessoms podszedł do chłopca, wycelował pistolet w jego głowę i pociągnął za spust. Nie ustalono żadnego motywu zabójstwa. Nie wiadomo czym się morderca kierował.

Dziecko jeszcze przez moment żyło

Ofiara została przewieziona przez pogotowie do pobliskiego szpitala, gdzie zmarł. Lekarze krótko walczyli o jego życie.

Matka Cannona, Bonny Waddell przyznała amerykańskim mediom, że jej syn miał zacząć przedszkole od następnego tygodnia i właśnie nauczył się pisać swoje imię.

Jeszcze bardziej bulwersujący w tej całej sprawie jest fakt, że czołowe amerykańskie media przemilczały całą sprawę. Czy jeśli biały człowiek zastrzeliłbym czarne dziecko to było tak samo? Pozostawiamy to do oceny czytelnikom.

Zobacz również na WIDAL.PL

Urzędnicy Trzaskowskiego zarabiają więcej od ministrów? Ujawniono zarobki!

Urzędnicy Rafała Trzaskowskiego zarabiają więcej od niektórych ministrów! Ujawniono właśnie zarobki pracowników stołecznego ratusza, którym rządzi kandydat Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP w ostatnich wyborach.

Andrzej Duda promowany przez TVP? Jacek Kurski zabrał głos!

Jacek Kurski tłumaczy dlaczego Andrzej Duda często pojawia się w TVP oraz postanowił odpowiedzieć na zarzuty kierowane w kierunku TVP. Jak wiadomo podczas kampanii wyborczej w Telewizji Publicznej znacznie częściej można było zobaczyć Andrzeja Dudę niż pozostałych kandydatów. Również oglądać mogliśmy pochwalne spoty reklamowe z prezydentem w roli głównej.

Polak uratował troje dzieci na holenderskim kąpielisku. Sam jednak zginął. Jak doszło do tragedii?

Polak uratował troje dzieci na holenderskim kąpielisku w Julianadorp. Kąpielisko nie było strzeżone. Młody mężczyzna niestety sam zginął podczas akcji ratowniczej.