Widal.plOgólneWybory prezydenckie: kogo poprze Różal? Gwiazdor MMA zdradził swój głos!

Wybory prezydenckie: kogo poprze Różal? Gwiazdor MMA zdradził swój głos!

Wybory prezydenckie: kogo poprze Różal? Gwiazdor MMA zdradził swój głos!
Foto: Warszawa, 14.03.2019. By³y zawodnik KSW Marcin Ró¿alski w Sejmie, 14 bm. Pose³ Piotr Liroy-Marzec, Marcin Ró¿alski, raper Oliwier Roszczyk oraz kibic Legii Warszawa Maciej Dobrowolski z³o¿yli w Sejmie projekt, który ma na celu dopracowanie art. 60kk dotycz¹cy instytucji tzw. „ma³ego œwiadka koronnego”. (ls/dw) PAP/Leszek Szymañski

Wybory prezydenckie: kogo poprze Różal? Gwiazdor MMA, który przez lata był związany z Federacją KSW zdradził, na kogo odda głos w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Marcin Różalski opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym poparł konkretnego kandydata. Wybory prezydenckie mają odbyć się 10 maja.

Wybory prezydenckie: kogo poprze Różal?

Różalski w swoich mediach społecznościowych często odnosi się do różnych aktualnych sytuacji w naszym kraju. Tym razem wskazał kandydata na Prezydenta RP, którego poprze w nadchodzących wyborach. Osobą tą jest reprezentant Konfederacji Krzysztof Bosak:

“Nie ze wszystkim się zgadzam z Panem Krzysztofem,ale ciężko jest znaleźć Kogoś z Kim zgadzamy się na 100% we wszystkim.Jednak z Panem Krzysztofem więcej mnie łączy niż dzieli,a to z czym się nie zgadzam,zawsze będzie można poprawić w dialogu.Światem rządzi słowo.Słowem można zlawirować,oszukać,okłamać,okraść,poderwać tłumy obiecując i mówiąc to,co tłum chce usłyszeć.Dużo było już kandydatów co mówiło dużo i dużo z tego okazało się kłamstwem w żywe oczy.Przychodzili następni i robili to samo.Ludzie ufają słowom tych ludzi,bo co innego mają robić.Wierzą,że w końcu to będzie Człowiek,który dotrzyma słowa i sìłą,władzą,mocą Swych słów znów nie oszuka ich,żeby zyskać tylko dla Siebie.” – pisze Różal.

Jednocześnie zaznaczył, że wierzy w poglądy i moc rzędową potencjalnie przyszłego Prezydenta RP:

“Wierzę,że Krzysztof Bosak jest i będzie takim Reprezentantem Polski,który nigdy nie zlawiruje Swoich słów,zawsze będzie miał na celu dobro Narodu.Pamiętać będzie o przeszłości,historii,Bohaterach.Pomoże Ludziom życ godnie.Usiądzie do dialogu w sprawie zakazu hodowli zwierząt na futra,ukruci bezkarność pedofili,skończy się faworyzowanie kleru i będą odpowiadać jak My cywile,oraz też będą musieli poczuć co to znaczy pracować,żeby godnie żyć,a nie żerować jedynie,zwiększy kary dla maltretujących zwierzęta.Wiadomo,że Sam tego nie zrobi,ale wierzę w Jego moc i moc Jego Drużuny..Marzenia ściętej głowy?Może tak,jeżeli nic z tego to cóż,zostaniemy kolejny raz okłamani,ale jak napisałem,wierzę,że nie.”

Cały wpis Marcina Różalskiego poniżej:

https://www.facebook.com/marcinrozal/posts/3382807541732706:0

Kto kandyduje w wyborach?

10 maja mamy wybierać Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wybór będziemy dokonywać sposód dziesięciu kandydatów.

Wśród nich są: Andrzej Duda (obecny Prezydent RP), Małgorzata Kidawa- Błońska, Szymon Hołownia, Robert Biedroń, Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Bosak, Stanisław Żółtek, Marek Jakubiak, Mirosław Piotrowski, Paweł Tanajno.

Kaczyński geniuszem?

Taką tezę postawił Michał Wiśniewski. Były lider zespołu „Ich Troje” skomplementował prezesa PiS.

Kto wspiera Szymona Hołownię?

W sieci pojawiły się spekulacje o tym, kto tak naprawdę wspiera Szymona Hołownię. Pojawiają się głosy o milionerach.