Widal.plDwayne Johnson“The Rock” miał koronawirusa. Dwayne Johnson opowiedział swoją historię

“The Rock” miał koronawirusa. Dwayne Johnson opowiedział swoją historię

“The Rock” miał koronawirusa. Znany aktor wyznał, że był zakażony. Jednak najpopularniejszy aktor kina akcji nie zmagał się sam z chorobą. Na Covid-19 chorowała także jego żona i dwie córki.

Aktor postanowił wykorzystać swoją sławę i zaapelował do ludzi. Czy po jego słowach fani i nie tylko zmienią swoje podejście do koronawirusa?

„The Rock” miał koronawirusa

“The Rock” miał koronawirusa. Dwayne Johnson niestety dołączył do grona osób chorych na koronawirusa. Aktor jest nie tylko ulubieńcem fanów filmów akcji ale także według rankingu “Forbesa” jest najlepiej zarabiającym aktorem.

W swoich mediach społecznościowych Johnson poinformował, że z chorobą zmagał się wraz ze swoją żoną a także córkami. 2 września na Instagramie aktora pojawił się wpis:

Chciałem wam przekazać aktualizację na temat tego, co działo się u mnie przez ostanie 2,5 do 3 ostatnich tygodni. Tak więc: moja żona Lauren oraz moje dwie córeczki i ja dowiedzieliśmy się o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa.

Mogę wam powiedzieć, że był to jeden z najbardziej wymagających i trudnych momentów, jakie musieliśmy przeżyć jako rodzina, a także dla mnie osobiście. A przecież przechodziłem przez grubsze sprawy w przeszłości. Zdiagnozowanie COVID-19 zdecydowanie różni się od radzenia sobie z nieciekawymi kontuzjami, bycia eksmitowanym czy bycia bankrutem

Aktor zaapelował do ludzi

Aktor oraz jego rodzina wracają już do zdrowia. Zakończyli także okres obowiązkowej kwarantanny. Mężczyzna zaapelował do wszystkich aby nie bagatelizowali zagrożenia i nosili maseczki do ogłoszenia końca epidemii.

Zakładajcie swoje maseczki. To odpowiednia i odpowiedzialna sprawa. Nie tylko dla was i waszej rodziny, ale także dla innych ludzi — podkreślił „The Rock”.

Koronawirus nie wybiera

Z koronawirusem walczymy już od 8 miesięcy. Cały czas rośnie liczba zakażonych. Wirus rozprzestrzenia się także wśród gwiazd. Na Covid-19 chorują zarówno aktorzy, muzycy, sportowcy oraz politycy.

Tom Hanks oraz jego żona chorowali w marcu podczas pobytu w Australi. To właśnie tam znany aktor pracował na planie filmu o życiu Elvisa Presleya.

Zakażony był także  wokalista Rammstein Till Lindemann. Muzyk zmagał się z bardzo wysoką gorączką po swoim powrocie z koncertu w Moskwie. Do zdrowia dochodził na oddziale intensywnej terapii.

Zobacz także na WIDAL.pl

Krzysztof Bosak zostanie ojcem! Jakiej płci będzie dziecko?

Krzysztof Bosak zostanie ojcem! Tegoroczny kandydat na prezydenta pochwalił się radosną nowiną. Wraz z żoną Kariną spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Zakaz lotów do Polski. Które kraje są na liście?

Zakaz lotów do Polski. W poniedziałkowy wieczór w Dzienniku Ustaw pojawiło się oficjalne rozporządzenie Rady Ministrów. Dotyczy ono najnowszej wersji zakazów lotów do aż 44 krajów.

Margot jako Matka Boska! O co chodzi?

Margot jako Matka Boska spowodowała ogromne kontrowersje. W internecie zawrzało po tym jak znana aktywistka została pokazana na jednym z przerobionych zdjęć.