Widal.plMargotMargot jako Matka Boska! W Internecie zawrzało

Margot jako Matka Boska! W Internecie zawrzało

Margot jako Matka Boska! W Internecie zawrzało
Foto: screeny/ facebook.com/stopbzdurom

Margot jako Matka Boska spowodowała ogromne kontrowersje. W internecie zawrzało po tym jak znana aktywistka została pokazana na jednym z przerobionych zdjęć.

Jeden z aktywistów na swoim Instagramowym profilu udostępnił zdjęcie, na którym Margot jest Matką Boską. Na odpowiedź ze strony wstrząśniętych i oburzonych Internautów nie trzeba było długo czekać.

Margot jako Matka Boska

Margot jako Matka Boska poruszyła Internautów. Możliwe, że wielu reprezentantów strefy politycznej nie odniosło by się do tego zdarzenia i zostałoby ono potraktowane jako kolejna próba zwrócenia uwagi na środowisko LGBTQ. Jednak kilka szczegółów szczególnie się wybija.

Grafika została zamieszczona przez

Łukasz Olszewska jest osobą, która zamieściła tą grafikę. Mężczyzna jest także lokalnym wrocławskim aktywistą, ale także – co można przeczytać na jego Instagramie – współpracownikiem społecznym posłanki Lewicy, Agnieszki Dziemianowicz-Bąk. Kolejnym zaskakującym faktem jest to, że wykonanie kontrowersyjnej grafiki musiało odbyć się za zgoda Margot.

Prawica nie kryje złości i oburzenia

Kontrowersyjna grafika tak jak można się było spodziewać wywołała burzę. W Internecie nie brakuje komentarzy wściekłych osób o prawicowych poglądach. Można się domyślać, że jest to dopiero początek:

Dariusz Matecki zamieścił screen zawierający grafikę opatrzony opisem:

Nie było to najlepsze działanie. Co na to Margot?

Co istotne grafika powstała na podstawie zdjęcia aktywistki. Przedstawia ono Margot pokazująca środkowy palec oraz trzymającą plansze do gry w Scrabble, na którym znajduje się obraźliwy napis w stosunku do Polski. Zdjęcie pojawiło się na profilu organizacji Stop Bzdurom.

Warto wspomnieć również o tym, że zachowanie Margot jest krytykowane także przez sympatyków LGBTQ. Na Twitterze Grzegorza Rzeczkowskiego możemy znaleźć wspis:

Margot po opuszczeniu aresztu poinformowała, że przez najbliższe 2 tygodnie chce odpocząć od polityki. Dopiero po tym czasie zacznie być aktywna w mediach i będzie udzielać komentarzy. Możemy się domyślać, że spowoduje to kolejną burzę, która być może doprowadzi do zaostrzenia społecznego konfliktu.

Zobacz także na Widal.pl

Półnagi mężczyzna tańczył na ołtarzu w klasztorze w Tyńcu! Jest wideo z zajścia! Co tam się wydarzyło?

Do niecodziennej i skandalicznej sytuacji doszło w Tyńcu, gdzie pewien półnagi mężczyzna tańczył na ołtarzu w klasztorze! Sytuacja miała miejsce w tamtejszym kościele benedyktynów podczas próby muzycznej.

Policjanci aresztowali… policjantów. Kuriozalna sytuacja w Polsce. Dlaczego do tego doszło?

Policjanci aresztowali policjantów w Juszczynie – informuje małopolska policja. W niedzielę w miejscowości Juszczyn funkcjonariusze suskiej drogówki zatrzymali parę umundurowaną jak policjanci i poruszającą się pojazdem oznakowanym jak radiowóz policyjny.

Adele pokazała się w bikini! Jak wygląda piosenkarka?

Adele pokazała się w bikini i wzbudziła od razu sensację. Piosenkarka właśnie opublikowała swoje zdjęcie w topie bikini z motywem flagi Jamajki, z włosami zwiniętymi w węzły Bantu i piórami wystającymi z tyłu głowy.