Widal.plKrzysztof BosakKrzysztof Bosak zostanie ojcem! Polityk wyjawił płeć dziecka

Krzysztof Bosak zostanie ojcem! Polityk wyjawił płeć dziecka

Krzysztof Bosak zostanie ojcem! Polityk wyjawił płeć dziecka
Foto: screen/.instagram.com/krzysztofbosak

Krzysztof Bosak zostanie ojcem! Tegoroczny kandydat na prezydenta pochwalił się radosną nowiną. Wraz z żoną Kariną spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Polityk w rozmowie z “Super Expressem” podzielił się także informacją na temat zdrowia swojej żony oraz wyjawił płeć dziecka.

Krzysztof Bosak zostanie ojcem

Krzysztof Bosak zostanie ojcem. Polityk był gościem programu Jacka Prusinowskiego, “Sedno sprawy”. Podczas tego wystąpienia towarzyszyła mu żona Karina u której było widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Poseł wyznał podczas tegoż programu, że wraz z żoną spodziewają się dziecka. Zdradził także jego płeć.

Tak, to prawda – moja żona jest w ciąży. To już siódmy miesiąc! Małżonka czuje się dobrze. Będzie chłopiec, ale imienia jeszcze nie wybraliśmy. Jako przyszły ojciec jestem bardzo szczęśliwy – powiedział Krzysztof Bosak.

Poseł Konfederacji od lutego tego roku jest szczęśliwym mężem Kariny. Żona byłego kandydata na prezydenta jest prawnikiem, pracującym jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris.

Polityk nie daje o sobie zapomnieć

Niespełna dwa tygodnie temu politykowi udało się zwrócić na siebie uwagę mediów za sprawą sprowokowanej przez niego publicznej debaty na temat zawierania ślubów w Polsce. Krzysztof Bosak znany jest także jako przeciwnik “ideologii LGBT”. 38- latek uznał, że pary, które nie planują dzieci, nie powinny zawierać małżeństw. Bosak stwierdził również, że małżeństwa, które nie posiadają dzieci z wyboru nie mają prawa aby nazywać się rodziną. Te słowa nie spodobały się większości społeczeństwa.

Zobacz także na Widal.pl

Adele pokazała się w bikini! Jak wygląda piosenkarka?

Adele pokazała się w bikini i wzbudziła od razu sensację. Piosenkarka właśnie opublikowała swoje zdjęcie w topie bikini z motywem flagi Jamajki, z włosami zwiniętymi w węzły Bantu i piórami wystającymi z tyłu głowy.

Policjanci aresztowali… policjantów. Kuriozalna sytuacja w Polsce. Dlaczego do tego doszło?

Policjanci aresztowali policjantów w Juszczynie – informuje małopolska policja. W niedzielę w miejscowości Juszczyn funkcjonariusze suskiej drogówki zatrzymali parę umundurowaną jak policjanci i poruszającą się pojazdem oznakowanym jak radiowóz policyjny.

Półnagi mężczyzna tańczył na ołtarzu w klasztorze w Tyńcu! Jest wideo z zajścia! Co tam się wydarzyło?

Do niecodziennej i skandalicznej sytuacji doszło w Tyńcu, gdzie pewien półnagi mężczyzna tańczył na ołtarzu w klasztorze! Sytuacja miała miejsce w tamtejszym kościele benedyktynów podczas próby muzycznej.