Widal.plSpołeczeństwoSzesnastolatka zakopana żywcem w lesie! Sprawców ścigała rodzina, bo policja zbagatelizowała sprawę!

Szesnastolatka zakopana żywcem w lesie! Sprawców ścigała rodzina, bo policja zbagatelizowała sprawę!

Szesnastolatka zakopana żywcem w lesie! Historia nastoletniej Kornelii była przedmiotem programu Państwo w państwie na antenie stacji Polsat News, gdzie rodzina opowiadała o dramatycznych wydarzeniach związanych ze śmiercią młodej dziewczyny!

Kornelia została postrzelona w głowę, duszona i nieprzytomna, lecz żywa zakopana w lesie! Sprawcami okazali się 17-letnia Martyna Sz. i 25-letni Patryk B. Do winnych tej zbrodni dotarli rodzice, którzy na własną rękę rozpoczęli poszukiwania zaginionej córki!

Szesnastolatka zakopana żywcem w lesie! Sprawców ścigała rodzina, bo policja zbagatelizowała sprawę!

Kornelia zaginęła 11 lutego 2020 roku. O zniknięciu nastolatki miejscową policę powiadomili rodzice, którzy zaniepokojeni brakiem powrotu córki do domu i niemożliwością kontaktu, zaczęli się o nią martwić.

Policja jednak zbagatelizowała sprawę, sugerując się informacją zawartą w aktach dziewczyny według której kilka lat wcześniej wyjechała ze znajomymi i była niedostępna kilka dni. Policjanci przyjęli sprawę oznaczając ją jako wymagająca najniższego zaangażowania. Spodziewano się, że dziewczyna za kilka dni sama się odnajdzie.

Tak jednak się nie stało i rodzina na własną rękę zaczęła szukać szesnastolatki.

Rodzice postanowili nagłośnić sprawę jej zaginięcia. Razem ze znajomymi rozlepiali po mieście plakaty z informacją o zaginięciu Kornelii. W toku działań ustalili, że ich córka w dzień zaginięcia spotkała się z koleżanką Martyną i jej chłopakiem.

Kontakt z 25-letnim mężczyzną nawiązała znajoma rodziny Anna Stefaniak, która podała się za detektywa prowadzącego sprawę. Od razu wyczuła, że mężczyzna plącze się w zeznaniach i kłamie. Martyna i Patryk od razu znaleźli się w gronie najpoważniejszych podejrzanych.

Nie było jednak żadnych dowodów na to, co stało się z Kornelią. Jednak do czasu. Dwa miesiące później, przypadkowy przechodzień natknął się w lesie na ciało 16-letniej Kornelii. Miała ona wykopany grób i została w nim pochowana. Wcześniej dziewczynę postrzelono w głowę i próbowano udusić. Została zakopana żywcem.

To właśnie wspomniani Patryk i Martyna odpowiadają za morderstwo dziewczyny, co zostało parze udowodnione. Matka zabitej Kornelii sugeruje, że Martyna Sz. ma chorobę psychiczną, która skłoniła ją do tej zbrodni, w którą zaangażowała swojego chłopaka.

Cały program w sprawie Kornelii możecie zobaczyć -> TUTAJ.

Co także na WIDAL.PL?

Bezobjawowy COVID-19 nie stanowi zagrożenia dla chorych? Błąd! Powikłania pojawiają się po czasie!

Czy bezobjawowy COVID-19 nie stanowi zagrożenia dla chorych, którzy nawet nie wiedzą, że przechodzą chorobę, której obawia się dzisiaj cały świat? Z pozoru może tak się właśnie wydawać, ale jak zaznaczył ekspert – powikłania zaczynają pojawiać się nawet kilka miesięcy lub lat po przejściu COVID-19.

Zderzenie dwóch samolotów we Francji! Maszyny runęły na ziemie z wielkiej wysokości!

Tragiczne zderzenie dwóch samolotów we Francji! Media obiega właśnie informacja o tragicznym w skutkach wypadku w przestrzeni lotniczej, która miała miejsce niedaleko miejscowości Tours.