Widal.plSpołeczeństwoŚmierć trzynastolatki w Sosnowcu! Spacerowała po opuszczonym budynku!

Śmierć trzynastolatki w Sosnowcu! Spacerowała po opuszczonym budynku!

Śmierć i ogromna tragedia trzynastolatki w Sosnowcu! Młoda dziewczynka, wraz ze swoją o dwa lata młodszą koleżanką spacerowała po opuszczonym budynku w Sosnowcu, kiedy doszło do tragedii. Nastolatka spadła z drugiego piętra, najprawdopodobniej przez dziurę w podłodze!

W Polsce coraz większą popularnością cieszy się Urbex, czyli eksplorowanie opuszczonych i starych budynków. To właśnie fascynacja niezamieszkałymi i nieczynnymi budynkami mogła być przyczyną śmierci dziewczynki!

Śmierć trzynastolatki w Sosnowcu! Spacerowała po opuszczonym budynku!

O całej sytuacji poinformowała rzeczniczka Komedy policji w Sosnowcu Sonia Kepper. Według ustaleń policji, dziewczynki chodziły po opuszczonym budynku piekarni przy ul. Kotlarskiej. Trzynastolatka miała upaść z drugiego piętra podczas penetracji wnętrza budynku.

Na jej pomoc wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Drugą dziewczynkę do szpitala przewieziono karetką.

13-latka doznała poważnych obrażeń ciała i niestety zmarła w szpitalu po walce medyków o jej życie.

Wiadomość o jej śmierci przekazał rzecznik Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach Wojciech Gumułka.

Co także na WIDAL.PL?

Kolejne osoby zmarły bo lekarz nie udzielił im pomocy. Dalsza część absurdalnej opieki zdrowotnej w Polsce

Kolejne osoby zmarły bo lekarz nie udzielił im pomocy. Śmierć poniosła mieszkanka gminy Siedlec. Kobieta nie otrzymała pomocy na czas. Jak wynika z nieoficjalnych informacji kobieta chorowała i gorączkowała od kilku dni.

PiS ma poważne problemy. Tak źle nie było od wielu lat. Co będzie dalej?

PiS ma poważne problemy. Jak się okazuje partia rządząca musi poradzić sobie z przeciwnościami, które stanęły na ich drodze.

Smutna wiadomość dla fanów serialu „Skazany na śmierć”. Na ekranie nie zobaczymy już głównego bohatera!

Smutna wiadomość dla fanów serialu „Skazany na śmierć”. Główny bohater zrezygnował z kontynuowania gry w serialu. Wentworth Miller to amerykański aktor, który zasłyną dzięki roli Michaela Scofielda w popularnym serialu „Prison Break. Skazany na śmierć”.