Widal.plMarcin RóżalskiRóżalski kontra Margot. Padły mocne słowa

Różalski kontra Margot. Padły mocne słowa

Różalski kontra Margot. Padły mocne słowa
Foto: Screen/instagram/marcinrozalrozalski

Różalski kontra Margot. Mężczyzna w bardzo mocnych słowach skomentował wywiad, który został udzielony przez Margot.

Marcin Różalski w jednym z opublikowanych przez siebie vlogów wypowiedział się na temat kontrowersyjnej postaci jaką jest Margot. „Niech mi wyjdzie pod koła, to go rozjadę” słyszymy w nagraniu.

Różalski kontra Margot

Różalski kontra Margot. Mężczyzna jest znany ze swoich kontrowersyjnych, wulgarnych oraz mocnych wypowiedzi. To nie pierwszy raz gdy Różal opublikował tego typu nagranie. Jednak czy tym razem nie pozwolił sobie na zbyt wiele.

Tym razem nie chodzi o wulgaryzmy użyte w filmie a o słowa wypowiedziane odnośnie kontrowersyjnej postaci Margot. Według niektórych osób, mogą one mieć znamiona czynów karalnych. W swoim nagraniu mężczyzna poniekąd grozi Margot śmiercią.

Konkretnie chodzi o tą wypowiedź mężczyzny:

Ów mężczyzna mówi wszem i wobec, że razem ze swoim stowarzyszeniem, zgromadzeniem, jest przeciwny rodzinie, jaka istnieje od zarania dziejów, gdzie jest mężczyzna, gdzie jest kobieta. Gdzie z połączenia dwóch organizmów – płci męskiej i żeńskiej powstaje nowe życie… paradoksalnie on też tak powstał. Jeżeli jest temu przeciwny, że on powstał, że przez taki schemat rodziny jak jest – on żyje… kur**, niech mi wyjdzie pod koła to go rozjadę, niech pierd***nie w ścianę, tylko niech zobaczy, czy nikogo za ścianą nie ma, żeby innych osób nie skrzywdził, albo niech zgasi sobie światło w inny dostępny sposób… po co się męczyć.

Co wywołało takie emocje?

Prawdopodobnie taki atak złości u Marcina Rożalskiego wywołał wywiad, który znaczna część odbiorców oceniła jako średni, nudny oraz rozczarowujący. Większość liczyła na kolejne kontrowersyjne wypowiedzi aktywistki.

Jednak tym razem nic takiego nie miało miejsca. Wiele osób winę za tak słaby wywiad zrzuca na dziennikarkę, która bardziej skupiła się na tym aby Margot nie przeklinała niż na zadawaniu konkretnych i rzeczowych pytań.

Zobacz także na WIDAL.pl

Nowe obostrzenia już niebawem. Jakie zmiany wprowadzi Ministerstwo Zdrowia?

Nowe obostrzenia już niebawem. Po raz kolejny najbardziej mogą one uderzyć w branżę ślubną. Czego będą dotyczyć?
Epidemia koronawirusa nie ustępuje. Dlatego też Ministerstwo Zdrowia planuje być może wprowadzenie nowych obostrzeń.

“The Rock” miał koronawirusa. Dwayne Johnson opowiedział swoją historię. Jak znosił chorobę?

“The Rock” miał koronawirusa. Znany aktor wyznał, że był zakażony. Jednak najpopularniejszy aktor kina akcji nie zmagał się sam z chorobą. Na Covid-19 chorowała także jego żona i dwie córki.

Czy istnieją tabletki na zmianę płci?

Czy istnieją tabletki na zmianę płci? Ostatnimi czasy głośno jest o słowach rzecznika praw dziecka Mikołaja Pawlaka, który zasugerował, że dzieciom w niektórych szkołach podawane są takie medykamenty. Mają one być rozprowadzane przez… seksedukatorów.