Widal.plLGBTCzy istnieją tabletki na zmianę płci? Politycy Konfederacji: To już się na Zachodzie dzieje

Czy istnieją tabletki na zmianę płci? Politycy Konfederacji: To już się na Zachodzie dzieje

Czy istnieją tabletki na zmianę płci? Ostatnimi czasy głośno jest o słowach rzecznika praw dziecka Mikołaja Pawlaka, który zasugerował, że dzieciom w niektórych szkołach podawane są takie medykamenty. Mają one być rozprowadzane przez… seksedukatorów.

Słowa rzecznika praw dziecka szybko stały się memogenne, a sam Mikołaj Pawlak w środowiskach lewicowych jest uznawany za postać mało wiarygodną.

Co jednak Wy na to, że politycy Konfederacji idą dalej i twierdzą, że takiego próby wpływu na zmiany płci wśród dzieci na Zachodzie mają już miejsce?

Czy istnieją tabletki na zmianę płci? Politycy Konfederacji: To już się na Zachodzie dzieje

Otóż, Robert Winnicki i Krzysztof Bosak, czyli posłowie z ramienia Konfederacji opublikowali na Twitterze swoje zdanie na ten kontrowersyjny temat.

Winnicki wprost pisze, że na Zachodzie już dochodzi do tego typu procederu:

“Wiem, że zdecydowanej większości Polaków, nawet tych o liberalnych czy lewicowych poglądach, nie mieści się w głowie podawanie tabletek hormonalnych dzieciom by powstrzymać ich rozwój płciowy „aż się zastanowią i zdecydują kim chcą być”. Ale to już się na Zachodzie dzieje.”

Krok dalej idzie Krzysztof Bosak, który wskazuje fakty w sprawie rzekomej pomocy przy zmianie płci przez młodych ludzi:

Fakty:

W UK (i nie tylko) dzieciom z zaburzeniami podsuwana jest idea „zmiany płci” a nie pomoc w dojrzewaniu

proponowane jest im opóźnianie dojrzewania poprzez tzw. blokery hormonów, leki z grupy analogów gonadoliberyny (ang. gonadotropin-releasing hormone agonists GnRH)

Co także na WIDAL.PL?

Krzysztof Bosak zostanie ojcem! Jakiej płci będzie dziecko?

Krzysztof Bosak zostanie ojcem! Tegoroczny kandydat na prezydenta pochwalił się radosną nowiną. Wraz z żoną Kariną spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Zakaz lotów do Polski. Które kraje są na liście?

Zakaz lotów do Polski. W poniedziałkowy wieczór w Dzienniku Ustaw pojawiło się oficjalne rozporządzenie Rady Ministrów. Dotyczy ono najnowszej wersji zakazów lotów do aż 44 krajów.

Margot jako Matka Boska! O co chodzi?

Margot jako Matka Boska spowodowała ogromne kontrowersje. W internecie zawrzało po tym jak znana aktywistka została pokazana na jednym z przerobionych zdjęć.