Widal.plBayer FullLider Bayer Full poważnie oskarżony przez Rożala po tym, jak potraktował konia

Lider Bayer Full poważnie oskarżony przez Rożala po tym, jak potraktował konia

Lider Bayer Full poważnie oskarżony przez Rożala po tym, jak potraktował konia
Foto: screen/ instagram.com/bayerfull screen/ instagram.com/marcinrozalrozalski

Lider Bayer Full porzucił swoje zwierzę. Jak się okazuje koń Sułtan, którym opiekuje się obecnie Różal należał kiedyś do lidera Bayer Full.

Koń Sułtan miał być porzucony przez lidera Bayer Full, gdy tylko zachorował. “Nie przeznaczył nawet złotówki na jego leczenie”.

Lider Bayer Full porzucił swojego konia

Lider Bayer Full porzucił swojego konia, którym obecnie opiekuje się Różal. Marcin Różalski znany jest jest z miłości do zwierząt każdego rodzaju. Jakiś czas teamu prywatna posiadłości Różala została nawet zamieniona w przytułek dla zwierząt mniejszych i większych, które z różnych powodów utraciły swój dotychczasowy dom.

W jednym z wywiadów dla kanału myMMA.pl w 2018 roku mężczyzna poinformował, że koń, którym się obecnie opiekuje mógł trafić na rzeź po tym, jak był zaniedbywany przez popularnego wykonawcę muzyki discopolowej.

Mimo, że Różal nie zdradził kto był właścicielem konia o imieniu Sułtan to we wtorek puściły mu nerwy. Dlatego tez wieczorem podzielił się ze swoimi fanami historią porzuconego konia ze swoimi facebookowymi fanami.

Piękne zdjęcie, nieskromnie przyznam, a autorem jest Krzysztof i jego ekipa. Ten przystojniejszy, czarny, starszy pan z grzywką to Sułtan- pisze Różal pod zdjęciem na którym pozuje razem z koniem

Tu wygląda mega dobrze dzięki Marcie Kwiatkowskiej, hrabinie mojej kochanej. Historia Sułtana jest bardzo smutna. Jeździł z 3 innymi końmi w zaprzęgu, który prezentował się jak nie z tego świata. Cztery piękne fryzy w czarnej karocy. Jeden raz zobaczyłem go i oniemiałem. Po kilku latach Marta zobaczyła Sułtana w stanie przypominającym gówno, wystawionego na sprzedaż, a jak nikt nie kupi – pod nóż.

Lider Bayer Full chciał sprzedać konia na rzeź?

Jak wynika z opowieści mistrza KSW, zwierzę zostało odsprzedane do pracy przy dorożce w Warszawie. Doszło to tego w momencie gdy koń zaczął chorować i wymagać większych nakładów finansowych jak i specjalistycznej opieki.

Z wypowiedzi Marcina Różalskiego wynika, że wcześniejszym właścicielem Sułtana był lider zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński. O mężczyźnie zrobiło się szczególnie głośno w ostatnich dniach. Upominał się on bowiem z rodziną o 550 tysięcy złotych z państwowej kasy na swoją “działalność kulturalną”.

Gdy był zdrowy i piękne zarabiał w ch*j floty dla ówczesnego właściciela, którym był jeden taki, co śpiewa disco polo i płacze teraz, jakie to on ma wydatki i że chorzy potrzebują jego muzyki. Na tamtą porę, gdy koń, który zarobił dla niego krocie, zachorował, to nawet złotówki na jego leczenie nie przeznaczył, tylko odsprzedał go dalej, do dorożki w Warszawie. Tam został zajechany jak ch*ja d*pa i gdy już w ogóle nie nadawał się do niczego, został oddany w stanie krytycznym handlarzowi. Kviatkova wywęszyła Sułtiego i się zaczęło.

 Zlicytowałem swoje trofea sportowe za walki, zrobiliśmy zbiórkę i na momencie uzbieraliśmy kwotę potrzebną na uratowanie Sułtana. Zapytałem Martę wtedy, czemu ona się w nim zakochała. Wtedy też odczuła pierwszy raz to, co nazywane jest hejtem. Cena jako za fryza była niska, ale jako za mięso wysoka. Wykupiliśmy go. Gdy Marta opublikowała zdjęcia, w jakim jest stanie, nagle p…y k…y zamknęły, a tak kąsały, że panienka chce sobie fryza tanio kupić – wspomina z rozżaleniem zawodnik MMA.

Co więcej zawodnik, nie ukrywa, że stan zwierzęcia w chwili jego uratowania wołała o pomstę do nieba. Różal na leczenie konia przeznaczył ogromne pieniądze.

Na oficjalnym profilu Marcina Różalskiego, możemy przeczytać, że:

Stan Sułtiego – tragiczny. Nie znam się bardzo na fachowych nazwach, ale okrucieństwa, jakie przychodzą na myśl, które bym zafundował tym, co go tak urządzili, przechodzą ludzką wyobraźnię. Zaczęła się “naprawa” staruszka. Na tę chwilę w Sułtana wpakowany jest majątek, przynajmniej dla mnie.

Jak się okazuje, gdy stan zwierzęcia się polepszył Marcin i Marta postanowili ponownie skontaktować się z muzykiem. Liczyli na jakieś ludzkie odruchy. Jednak trochę się przeliczyli.

Teraz znów pojawia się niby piosenkarz. Marta dzwoni do niego i opowiada całą historię i pyta, że skoro tyle lat go miał, a an zarobił tyle floty, to może chce go od nas. Wiadomo, że za darmo, byle by o niego dbał i leczył. Może serce ukuło, zrozumiał błąd, czasem ludzie się budzą późno, ale budzą. Może chciałby jakoś mu pomóc u nas? Marta w telefonie usłyszała, że “dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi”- wspomina rozmowę z “muzykiem disco polo” Różalski. Tak napisał typ, który dzięki Sułtiemu zarobił multum pieniędzy, który na kolanach [pędzi] do swojej świątyni, który żebra o dotacje, bo będzie śpiewał obcym chorym, ale nie stać go było na pomoc zwierzęciu, które oddało mu swoje zdrowie.

Jednak gdyby ktoś w dalszym ciągu wątpił o jakim muzyku mówi Różal, mężczyzna postanowił przypomnieć ostatnia wypowiedź Świerzyńskiego. Lider Bayer Full stwierdził, że “o Kulcie już nikt nie pamięta”.

On porównuje się do gwiazdy muzyki rockowej, która ma dużo mniej niż on, i która zrezygnowała z dotacji i zaprasza fanów do pomocy poprzez kupno płyty. Nie jestem fanem wielki całej twórczości tegoż artysty, ale z szacunku za to, jak się zachował, sam ją zamówię. Jeden od koryta powiedział ostatnio, że jak przedsiębiorcom padną biznesy, to niech się przebranżowią. Może ten od disco rżysko przebranżowi się na przykład na handel końmi. Debiut już miał (…). Wstyd i rzygać się chce na pazerność, obłudę i hipokryzję. Życzę jak najgorzej w każdej dziedzinie tobie. Wszystkim, którzy pomogli w uratowaniu Sułtana, przesyłam wirtualne piony, całusy i ukłony. Sułti dzięki Wam i Marcie ma się dobrze, a nawet lepiej i oby jak najdłużej – pisze na Facebooku Różal.

Zobacz także na Widal.pl

Huczne urodziny Kingi Dudy mimo panującej pandemii. Są równi i równiejsi?

Do sieci trafiło nagrani, na którym widać huczne urodziny Kingi Dudy. Córka prezydenta w listopadzie skończyła 25 lat. W związku z tym zorganizowana została dla niej impreza, mimo obwiązującego zakazu zgromadzeń.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn spotkają się sądzie z Dagmarą Kaźmierską. Gwiazdy “Królowych Życia” nie przebierają w słowach.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn spotkają się sądzie z Dagmarą Kaźmierską. Jak się okazuje Królowa Życia w bardzo mocnych słowach wypowiedziała się o swoich byłych kolegach z programu.

Ikea wychodzi nam na przeciw. Teraz możemy zamówić zakupy do Paczkomatu!

Ikea postanowiła wyjść na przeciw swoim klientom i pomóc nam w tych ciężkich czasach. IKEA Retail razem z firmą InPost wprowadzają całkowicie nową usługę odbioru zakupionych produktów w Paczkomatach.