Widal.plŚwiatPolka zaatakowana w Anglii za zbyt głośne mówienie po polsku!

Polka zaatakowana w Anglii za zbyt głośne mówienie po polsku!

Polka zaatakowana w Wielkiej Brytanii za zbyt głośne mówienie po polsku! Do tej bulwersującej sytuacji doszło w Bristolu. Ofiarą napaści jest 36-letnia Anna Rutkowska, Polka mieszkająca na stałe na terenie Anglii.

Anna Rutkowska bawiła się w Kingswood Colliers Wetherspoon w Bristolu.
36-latka zarejestrowała atak na swój telefon komórkowy, zanim zainterweniowali inni biesiadujący.

Polka zaatakowana w Anglii

Polka zaatakowana w Anglii to temat, który podchwyciły również media brytyjskie. Społeczeństwo angielskie jest zbulwersowane kolejnym rasistowsko-ksenofobicznym atakiem na osoby narodowości polskiej. To nie pierwszy taki przypadek w ostatnim czasie.

Anna Rutkowska pojawiła się wraz ze znajomymi w pubie, pierwszy raz po kwarantannie. Wcześniej wszystkie tego typu przybytki były pozamykane z powodu pandemii koronawirusa. Ją i jej znajomych zaatakowali pijani Anglicy, którym nie podobało się, że towarzystwo rozmawiało w ojczystym, polskim języku.

Ponieważ rozmawialiśmy zbyt głośno po polsku, a ci ludzie mówili nam: „Jesteś teraz w Anglii”.

– tak relacjonuje wydarzenia z weekendu Rutkowska. Angielka razem ze swoim bratem próbowali kopnąć Polkę i używali wulgarnych słów.

Część wydarzeń została nagrana przez Polkę

Napastnicy dali spokój dopiero, gdy dowiedzieli się, że Rutkowska nagrywa całą sytuację na swój telefon komórkowy. W komentarzach pod nagraniem pojawiły się komentarze innych Polaków.

To jest jeden z powodów, dla których już nie wychodzę. Po prostu nie mogę się tym przejmować, wolę zorganizować małą imprezę.

– napisała jedna z nich.

Zobacz także:

Znany aktor zmarł z powodu koronawirusa! Kto to taki?

Nick Cordero to znany aktor z Broadwayu. Od marca fani śledzili jego walkę z powikłaniami związanymi z koronawirusem. Niestety wiemy już, że mężczyzna nie wygrał tej walki. Pomimo przejścia szeregu zabiegów życia aktora nie udało się uratować, o czym w mediach społecznościowych poinformowała jego żona.

14-latka w ciąży z 10 letnim kolegą! Dziewczynka została gwiazdą Instagrama. Jak do tego doszło?

14-latka w ciąży. Na swoim Instagramie gdzie obserwuje ją ponad 120 tysięcy osób pisze o strachu przed porodem. W jej postach możemy także przeczytać, że boi się porodu naturalnego, dlatego chce urodzić za pomocą cesarskiego cięcia. Ojcem dziecka Darii ma być jej 10-letni kolega.

Słynny raper zostanie prezydentem USA?

Kanye West to bardzo znany raper w Stanach Zjednoczonych. Teraz okazuje się, że ma również ambicje polityczne. O wszystkim muzyk poinformował na swoim Twitterze.
Raperowi zdarzało się do tej pory udzielać w życiu politycznym kraju. Dwa lata temu wraz ze swoją żoną-celebrytką Kim Kardashian gościł u prezydenta Donalda Trumpa. Teraz planuje być jego rywalem w wyścigu o fotel prezydencki.