Widal.plSpołeczeństwoMirosławiec Górny: Mężczyzna dźgnął nożem ciężarną 16-latkę. Później było gorzej

Mirosławiec Górny: Mężczyzna dźgnął nożem ciężarną 16-latkę. Później było gorzej

Mirosławiec Górny. Grupka nastolatków zaczepiła 37-letniego mężczyznę, wywiązała się między nimi bójka. 16-letnie dziewczyny zaatakowały go pałką teleskopową. Mężczyzna w odwecie wyciągnął nóż, skutki były tragiczne.

Później okazało się, że raniona 16-latka jest w ciąży. 37-latek zaatakował nożem również towarzyszącego nastolatkom 24-latka. Nie odniósł jednak poważniejszych ran.

Mirosławiec Górny stał się areną patologii

Mirosławiec Górny prawdopodobnie nie widział jeszcze takiej patologii w swojej historii. Mężczyzna, który został zaatakowany przez patologiczną młodzież, nie pozostał im dłużny i zaczął ich dźgać nożem. Okazuje się, że wcześniej leczył się psychiatrycznie.

Po całej akcji mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu, groził, że odkręci gaz i spowoduje wybuch. Na początku interweniowali policjanci i strażacy, ale negocjacje i próby wejścia do mieszkania nie przyniosły skutku, dlatego do akcji wkroczyli antyterroryści ze Szczecina. Kiedy oddział specjalny wszedł do mieszkania, okazało się, że mężczyzna jest ranny, prawdopodobnie zadał sobie ranę nożem. Został odwieziony do szpitala.

Nagranie szybko obiegło sieć

Nagranie ze zdarzenia poprzedzającego zabarykadowanie się w mieszkaniu obiegło internet. Większość internautów jest po stronie zaatakowanego mężczyzny. Wręcz cieszą się z tego co zrobił nastolatkom.

“Jest akcja i jest reakcja , kij ma zawsze dwa końce. A jak komuś włącza się nieśmiertelność to proszę. Nie jest mi ich szkoda”

“Zaczeli to dostali, w czym problem??”

“A tak cwaniakowała i co potem płacz i tak powinno być ?

“Dziewczynę będziesz bił? Nie ku*wa jeszcze powinien nadstawić drugi policzek. Po*ebana patologia”

https://www.facebook.com/107497640803487/videos/427796068177473/

Zobacz także:

Którego polityka najbardziej szanują Polacy? Zaskakujące wyniki sondażu

Którego polityka najbardziej szanują Polacy? Jakiś czas temu pojawił się sondaż zaufania do polityków. Przedstawione w nim dane są dość mocno zaskakujące.

Masakra w Rudzie Śląskiej. Rodzice zabili niemowlę?

Masakra w Rudzie Śląskiej. Miesięczny chłopiec z tego miasta trafił w ciężkim stanie w środę, 22 lipca do szpitala w Katowicach. Na ciele dziecka widoczne były ślady maltretowania.

Sławomir Nowak oskarżony o bycie szefem mafii?

Sławomir Nowak jest oskarżony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Były minister transportu swoją nielegalną działalność prowadził na Ukrainie. Jednak to nie jedyne zarzuty, które ma on na swoim koncie.