Widal.plGwiazdyMichel Moran trafił do więzienia. Poręczył za niego Aleksander Kwaśniewski?

Michel Moran trafił do więzienia. Poręczył za niego Aleksander Kwaśniewski?

Michel Moran trafił do więzienia. Ulubieniec polaków trafił za kratki. Wydaje się, że nikt kto ogląda TVN i jest na bieżąco z osoba kucharza nie podejrzewałby go o taki czyny.

Jak się jednak okazuje Moran miał w przeszłości Europejski Nakaz Aresztowania. Został zatrzymany przy przekraczaniu granicy z Polską.

Michel Moran trafił do więzienia

Michel Moran trafił do więzienia. Wesoły, uśmiechnięty i niezwykle pogodny Francuz ma nieciekawą przeszłość. Jak się okazało w przeszłości miał Europejski Nakaz Aresztowania. Sprawa wyszła na jaw w 2017 roku, jednak wydarzyła się już w 2003.

Mężczyzna został zatrzymany w momencie próby przekroczenia granicy polsko-niemieckiej. Wtedy jednak mógł liczyć na pomoc przyjaciół i obecnej żony.

Juror Master Chefa alimentów

Jak się okazało Moran został zatrzymany za niepłacenie alimentów na 12-letniego wówczas syna. Jednak kucharz twierdzi, iż robił to celowo i świadomie:

To był 2003 rok. Moje drogi z ówczesną żoną się rozeszły. Niestety, mimo wyroku sądowego na widzenia z synem, mój kontakt z dzieckiem został mocno ograniczony, bo przebywałem za granicą. (…) By wywrzeć presję i zmusić byłą żonę, aby umożliwiła mi kontakt z synem, przestałem płacić alimenty. To była ostatnia deska ratunku. Byłem zdesperowany — mówił juror w wywiadzie udzielonym tabloidowi.

Żona poszła do sądu, poskarżyła się, że nie płacę alimentów, że nie wie, gdzie jestem, co było nieprawdą, bo doskonale wiedziała, gdzie mieszkam. Z czasem zapomniała o wszystkim, ale sąd nie zapomniał

Moran został skazany na rok więzienia. Jego była żona nie pojawiła się na rozprawie. Jak się jednak okazuje na rozprawie nie było także Morana. Mężczyzna twierdz, że nie wiedział o żadnych rozprawach.

Aleksander Kwaśniewski zamieszany w sprawę?

W sprawie Morana toczyła się sprawa w której sąd odrzucił wniosek o opuszczenie aresztu za kaucją. Wtedy to jedyna opcją, jaka została Michelowi była jak najszybsza deportacji.

Jak informuje Super Express, pomocną dłoń w stronę kucharza wyciągnął Aleksander Kwaśniewski. To właśnie dzięki jego poręczeniu, Michel Moran wrócił do Francji, gdzie mógł zapłacił zaległe alimenty i mógł wrócić do Polski. Wkrótce po tej sytuacji syn kucharza zdecydował, że chce mieszkać z ojcem. Jak mówi Michel:

Mamy fantastyczne relacje. Dziś wiem, że warto było to dla niego zrobić

Zobacz także na Widal.pl

Strefa żółta rozłożona na cały kraj! Maseczki obowiązkowe?

Strefa żółta w całym kraju stała się faktem. Tak zadecydował Mateusz Morawiecki. Znów zmieni się życie Polaków. Trzeba będzie się bardziej pilnować. Oznacza to, że powróci obowiązek zasłaniania ust i nosa również na świeżym powietrzu.

Zamknięcie szkół 20 października? Ministerstwo zabrało głos w sprawie

Zamknięcie szkół 20 października. W ostatnim czasie właśnie taka informacja pojawiła się w mediach. Decyzja o zamknięciu szkół w czasie gdy dzienny przyrost zakażeń przekracza kilka tysięcy jest kolejnym, nieuniknionym krokiem.

Mężczyzna przebrany za Jana Pawła II chodził po wadowickim rynku. Ludzie padali na kolana?

Mężczyzna przebrany za Jana Pawła II chodził po wadowickim rynku. Niektórzy myśleli, że to cud. Inni że zjawa jeszcze inni bez zastanowienia padali na kolana.