Widal.plSportMichał Materla efektownie pokonał rywala na gali EFM 3

Michał Materla efektownie pokonał rywala na gali EFM 3

Michał Materla efektownie pokonał rywala na gali EFM 3
Foto: Warszawa, 23.05.2016. Trening medialny przed 35. Gal¹ KSW. Nz. Micha³ Materla. (bz/awol) PAP/Bart³omiej Zborowski

Michał Materla (28-7) poddał Wilhelma Otta (19-18-1) przez duszenie gilotyną w pierwszej rundzie. Walka miała miejsce na gali European Fight Masters 3. Wydarzenie pierwotnie miało się odbyć w Berlinie, ostatecznie zorganizowano je w Dortmundzie.

Na gali mieliśmy okazję obejrzeć osiem walk w formule MMA. Na szali położono 4 pasy mistrzowskie w kategoriach: średniej, półśredniej, półciężkiej i piórkowej.

Michał Materla wygrał zdecydowanie

Michał Materla mógł się zaskoczyć początkowym przebiegiem walki. Starcie zaczęło się bowiem od efektownego obalenia Otta. Po nim jednak Materla szybko wstał i próbował trafić ciosami swojego rywala. Udało mu się jednak złapać szyję rywala. Błyskawicznie poddał swojego przeciwnika duszeniem gilotynowym i został nowym mistrzem wagi średniej organizacji European Fight Masters.

W co-main evencie gali EFM 3 w Dortmundzie Mateusz Piskorz i Marcel Grabiński zmierzyli się w walce o mistrzowski pas wagi półśredniej. Walka ta zakończyła się dyskwalifikacją Grabińskiego, który równo z końcową syreną w pierwszej rundzie zadał nielegalne kopnięcie kolanem.

W kolejnej walce gali EFM 3 w Dortmundzie kibice oglądali pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej. Ten zdobył Maciej Różański (11-3), który poddał Willa Fleury (7-3) duszeniem trójkątnym w drugiej rundzie.

Kolejną walką gali EFM 3 był pojedynek o mistrzowski pas wagi piórkowej. W nim Michał Domin (2-1) przegrał przez poddanie w trzeciej rundzie z Nikolayem Grozdevem (3-0).

EFM 3: pełne wyniki

Karta główna:

84 kg: Michał Materla (28-7) pok. Wilhelm Ott (19-18-1) przez poddanie (gilotyna) w pierwszej rundzie – walka o pas wagi średniej
77 kg: Mateusz Piskorz (15-6) pok. Marcel Grabiński (19-6) przez dyskwalifikację za nielegalne kopnięcie kolanem w pierwszej rundzie– walka o pas wagi półśredniej
93 kg: Maciej Różański (11-3) pok. Will Fleury (7-3) przez poddanie (duszenie trójkątne) w drugiej rundzie – walka o pas wagi półciężkiej
66 kg: Nikolay Grozdev (3-0) pok. Michał Donin (2-1) przez poddanie (gilotyna) w trzeciej rundzie – wlka o pas wagi piórkowej EFM
98 kg: Wojciech Janusz (9-5) pok. Piotr Kalenik (8-5) przez jednogłośną decyzję sędziów.

Karta wstępna:

70 kg: Krzysztof Dobrzyński (5-4-1) zremisował z Mateusz Makarowski (4-3-1) większościową decyzją sędziów.
77 kg: Hojat Khajevand (2-2) pok. Damian Ostęp (2-3) przez poddanie (brabo) w pierwszej rundzie.
73 kg: Paul Saier (1-0) pok. Krzysztof Friedel (0-1) przez TKO (ground&pound) w pierwszej rundzie.

Zobacz również:

Pijani Polacy pobili policjanta do nieprzytomności!

Pijani Polacy pobili policjanta do nieprzytomności! Wydarzenia miały miejsce w miejscowości Raszówka niedaleko Lubina na Dolnym Śląsku. Pobity policjant trafił do szpitala. Dopiero tam odzyskał przytomność.

Sfilmowała upadek z 7 piętra pokojówki! Dramatyczne wideo z wypadku!

Pewna kobieta sfilmowała upadek z 7 piętra pokojówki. Kobieta, która pracowała u swojej chlebodawczyni nie mogła liczyć na żadną pomoc, mimo tego, że jej “szefowa” stała obok!

Szymon Hołownia zdradził na kogo zagłosuje w II turze wyborów prezydenckich

Jeden z kandydatów Szymon Hołownia zdradził na kogo zagłosuje w II turze nadchodzących wyborów prezydenckich. Kandydat na prezydenta RP, mający duży mandat obywatelski przekazał informację o poparciu w II turze wyborów na swoim facebooku.