Widal.plGwiazdyMałgorzata Rozenek pozwie Ilonę Łepkowską. Panie spotkają się w sądzie?

Małgorzata Rozenek pozwie Ilonę Łepkowską. Panie spotkają się w sądzie?

Małgorzata Rozenek pozwie Ilonę Łepkowską. Perfekcyjna Pani Domu jest głęboko oburzona i zniesmaczona tym co na temat jej dziecka powiedziała scenarzystka.

Prowadząca Projekt lady wyznała, że zastanawia się nad skierowaniem sprawy do sądu. Wyznała, że jej prawnicy wiedzą jak załatwić sprawę. Małgorzata Rozenek oczekuje przeprosin a także zadośćuczynienie pieniężnego.

Małgorzata Rozenek pozwie Ilonę Łepkowską. Scenarzystka przekroczyła granice

Małgorzata Rozenek pozwie Ilonę Łepkowską za słowa, która ta powiedziała. Scenarzystka w jednej z wypowiedzi, stwierdziła, że celebrytka robi z syn “słup reklamowy” oraz, że Małgorzata jest wyrachowana. Perfekcyjna nie zamierza odpuścić i chce aby Łepkowka poniosła odpowiedzialność za swoje słowa. Małgorzata Rozenek poczyniła już pierwsze kroki w tej sprawie. Skontaktował się ze swoimi prawnikami. Żąda ona przeprosin oraz zadośćuczynienia, które przekaże na cele charytatywne. 

To nie pierwszy raz kiedy dochodzi do ataku że strony scenarzystki. Już niejednokrotnie zarzucała ona perfekcyjnej parcie na szkło, nazywała ją także produktem medialnym i kpiła z faktu, że w “Projekt Lady” Rozenek jest stawiana za wzór do naśladowania. W ostatniej wypowiedzi na temat Małgorzaty Rozenek scenarzystka powiedziała:

Przyznam szczerze, że trudno mi przychodzi zaakceptowanie tego, co robi pani Małgorzata, jeśli chodzi o to dziecko. Jak czytam komentarze, że to jest złote dziecko polskiego biznesu i ile ona na nim zarobi, to zastanawiam się, czy to jest rozsądne. Uważam, że takie wykorzystywanie dzieci i pokazywanie dwojga starszych dzieci, jeśli chodzi o ich twarze, bardzo często nie wydaje mi się w dzisiejszych czasach sensowne. Być może jest popłatne, ale myślę, że nie jest specjalnie rozsądne – powiedziała Łepkowska w rozmowie z JastrząbPost. – Robienie z dziecka słupa ogłoszeniowego, reklamowego moim zdaniem nie jest fajne. Nawet jeśli się dorobi do tego teorię, że się dzięki temu zarobi na jego edukację w jakimś Oxfordzie. To jest dorabianie teorii do praktyki – podsumowała.

Rozenek chce zakończyć sprawę w sądzie

Rozenek ma nadzieję, że jeżeli sprawa dotrze do sądu to tym samym ukruci wypowiedzi Ilony Łepkowskiej na temat swój oraz swojej rodziny. Pomóc w załatwieniu całej sprawy mają prawnicy. Jak powiedziała gwiazda:

Jestem przekonana, że pani Ilona przekroczyła wszelkie granice – powiedziała w rozmowie z Pomponikiem. – Aktualnie zajmują się tą sprawą prawnicy. Wszystko będzie bardzo łatwo przedstawić w procesie sądowym – wyznała. 

Małgorzata Rozenek wyznała także, że jest przyzwyczajona do krytyki oraz nieprzychylnych opini na swój temat. Zdaje sobie bowiem sprawę z tego jak wygląda świat show-biznesu. Jeżeli jednak ten atak jest skierowany nie bezpośrednio na nią a na jej dzieci wtedy nie zamierza odpuścić. Dlatego też zdecydowała się podjąć kroki prawne.

Każdy ma prawo wypowiedzieć się na nasz temat. Jednak nikt nie ma prawa atakować naszych dzieci. Nie wolno krzywdzić dzieci. Nigdy na to nie pozwolę – oświadczyła w wywiadzie Pomponika. 

Żona Radosława Majdana będzie żądała od Ilony Łepkowskiej w pierwszej kolejności przeprosin. Chce także zadośćuczynienia pieniężnego, które planuje przekazać na cel dobroczynny

Zobacz także na WIDAL.pl

Nagi facet gonił dziki na plaży. Co tam się działo?

Nagi facet gonił dziki na plaży. Do niecodziennych wydarzeń doszło na terenie kąpieliska nad jeziorem Teufelssee. Kompletnie goły mężczyzna ruszył w pościg za zwierzętami, które ukradły mu laptopa.

Bydgoszcz: Pobił ekspedientkę bo zwróciła mu uwagę za brak maseczki?

Wczoraj pewien mężczyzna pobił ekspedientkę, bo ta zwróciła mu uwagę na brak maseczki zakrywającej usta i nos. Ten w przypływie złości pięściami wyładował na niej swoja agresję.

Katastrofa lotnicza w Indiach! Samolot złamał się na pół?

Katastrofa lotnicza w Indiach! Dokładnie w mieście Kalikat w stanie Karela w Indiach doszło do makabrycznej tragedii. Na pasie startowym na lotnisku doszło do dramatycznych scen! Samolot złamał się na pół! Są ofiary śmiertelne!