Widal.plSpołeczeństwoNagi facet gonił dziki na plaży. Co tam się działo?

Nagi facet gonił dziki na plaży. Co tam się działo?

Nagi facet gonił dziki na plaży. Do niecodziennych wydarzeń doszło na terenie kąpieliska nad jeziorem Teufelssee. Kompletnie goły mężczyzna ruszył w pościg za zwierzętami, które ukradły mu laptopa.

Do kuriozalnej sytuacji doszło na kąpielisku nad niemieckim jeziorem. Jeden z plażowiczów, który jest nudystą, po rozebraniu się schował swoje rzeczy wraz z laptopem do plastikowej torby. Dalej już było tylko gorzej.

Nagi facet gonił dziki na plaży

Nagi facet gonił dziki, które ukradły mu rzeczy.  W Niemczech rozbieranie się do naga w miejscach publicznych takich jak parki czy kąpieliska jest legalne. Nudyści są utożsamiani z „kulturą wolności ciała” i nie budzą zgorszenia. Nadzy plażowicze nie potrzebują też specjalnych stref, mogą rozbierać się również na plażach, gdzie większość osób przebywa w ubraniach lub kostiumach kąpielowych.

Dlatego nie jest nic dziwnego w tym, że plażowicz był nago, ale cała sytuacja rozbawia do łez. Mama dzików, która wybiegła z lasu Grunewald wraz ze swoimi dwoma młodymi, napędziła strachu zgromadzonych plażowiczom, ale postanowiła zrobić jeszcze jednego psikusa. Razem ze sobą zabrała torbę z rzeczami laptopem naturysty. Mężczyzna w stroju Adama, szybko ruszył w pościgu, a zdjęcia z tego zdarzenia bawią do łez.

Znana niemiecka aktorka wrzuciła zdjęcia do sieci

Świadkiem zdarzenia była m.in. obecna na miejscu aktorka Adele Landauer. Artystka rozbawiła internautów i zdjęcia z tego zdarzenia wrzuciła na facebooka. Kobieta podaje, że goniący za dzikami był rozbawiony całą sytuacją. Locha-złodziejka odpuściła w pewnym momencie łup i uciekła z młodymi do lasu.

Prawdopodobnie nieoczekiwana szarża dzika na popularne wśród berlińczyków kąpielisko ma związek z pandemią koronawirusa. Podczas lockdownu było o wiele mniej ludzi na ulicach, przez to zwierzęta zaczęły się zachowywać coraz śmielej i pojawiać się przy skupiskach ludzkich.

https://www.facebook.com/alandauer/posts/10207757967503350

Zobacz także na WIDAL.PL

Leszek Miller nie był na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy na Prezydenta RP. Dlaczego?

Były premier Polski Leszek Miller nie był obecny na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy na Prezydenta RP. W programie Gość Wiadomości na Polsat News podał przyczyny swojej decyzji.

Bydgoszcz: Pobił ekspedientkę bo zwróciła mu uwagę za brak maseczki?

Wczoraj pewien mężczyzna pobił ekspedientkę, bo ta zwróciła mu uwagę na brak maseczki zakrywającej usta i nos. Ten w przypływie złości pięściami wyładował na niej swoja agresję.

Katastrofa lotnicza w Indiach! Samolot złamał się na pół?

Katastrofa lotnicza w Indiach! Dokładnie w mieście Kalikat w stanie Karela w Indiach doszło do makabrycznej tragedii. Na pasie startowym na lotnisku doszło do dramatycznych scen! Samolot złamał się na pół! Są ofiary śmiertelne!