Widal.plPolitykaŁukasz Szumowski na wakacjach. Wybrał szokujące miejsce!

Łukasz Szumowski na wakacjach. Wybrał szokujące miejsce!

Łukasz Szumowski na wakacjach relaksuje się po dymisji z funkcji ministra zdrowia. Okazuje się, że zamiast wybrać miejsce gdzieś w Polsce, do czego zachęcał również Polaków, postanowił wyjechać zagranicę.

Wybór jest zaskakujący i mało który rodak może pozwolić sobie na podobne luksusy. Były minister zdrowia za nic ma swoje własne słowa, kiedy zalecał, żeby wakacje spędzić w kraju.

Łukasz Szumowski na wakacjach

Łukasz Szumowski na wakacjach znalazł się zaraz po ustąpieniu ze stanowiska. Wybrał się na rajską wyspę Fuerteventurę, należącą do Hiszpanii, w której koronawirus zebrał śmiertelne żniwa i teraz powraca. Jeszcze pod koniec lipca odpoczywał z rodziną na urlopie na Suwalszczyźnie. Musiał z tego urlopu wrócić z powodu zwiększonej liczby zakażeń. Teraz minister wybrał jednak Wyspy Kanaryjskie. Co ciekawe, jego następca zostanie zaprzysiężony dzisiaj, więc w ministerstwie panuje obecnie bezkrólewie.

O takich wakacjach, jakie mieliśmy do tej pory, możemy zapomnieć. Nie ma żadnych danych naukowych, które mówią, że epidemia wygaśnie latem. Na świecie, gdzie temperatury są dużo wyższe, niż w Polsce, wirus jest obecny. Z epidemią będziemy borykać się przez rok. Tyle w mojej ocenie będzie trwała epidemia

– mówił dopiero co minister Szumowski, jak widać mylił się bardzo.

Szumowski twierdził, że jego dymisja była planowa wcześniej

Łukasz Szumowski zaraz po dymisji twierdził, że dawno miał to zrobić, jeszcze przed pandemią. Twierdzi, że to właśnie koronawirus pokrzyżował jego plany i nie mógł złożyć dymisji. Czy jednak rekordowe przypadki nowych zakażeń to odpowiedni moment na odejście?

To nie była kwestia „czy”. Naprawdę mówiłem i uzgadniałem, że będę odchodził na wiosnę. Przyszedł koronawirus i nie mogłem odejść

– żalił się Szumowski.

Zobacz także:

Skarbówka zajęła Lamborghini Patryka Vegi?

Skarbówka zajęła Lamborghini Patryka Vegi. Urząd skarbowy zarekwirował samochód wart aż 2,5 mln złotych. Jest to samochód Lamborghini Aventador sprowadzony z USA.

Zmarł najstarszy człowiek świata. Ile miał lat?

Zmarł najstarszy człowiek świata. Taka informacja pojawiła się jakiś czas temu w mediach. Informację o śmierci mężczyzny potwierdziła rodzina.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczeni! Kiedy do tego doszło?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski potwierdzili zaręczyny. Już od dawna plotkowało się o zaręczynach najpopularniejszej polskiej pary podróżniczej.