Widal.plGwiazdyMartyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczeni!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczeni!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski potwierdzili zaręczyny. Już od dawna plotkowało się o zaręczynach najpopularniejszej polskiej pary podróżniczej.

Podróżniczka udostępniła w swoich mediach społecznościowych post, w którym potwierdziła zaręczyny. Podzieliła się tez sekretem ze swoimi obserwatorami.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski potwierdzili zaręczyny

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą już od dłuższego czasu. Wczoraj podróżniczka zamieściła na Instagramie zdjęcie. Zdjęcie przedstawia kobietę oraz jej partnera. W ten sposób Martyna oficjalnie potwierdziła zaręczyny z Przemysławem Kossakowskim. Jednak najbardziej zaskakujący jest fakt,że otrzymała pierścionek już na początku 2019 roku:

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić.

Kobieta nie ukrywa, że do oficjalnego potwierdzenia zaręczyn skłoniły ją regularnie pojawiające się plotki mediów. Dlatego postanowiła ogłosić to na własnych zasadach:

Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko. Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy. A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy. Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy.

Najpopularniejsza para podróżników

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z najpopularniejszych podróżniczych par w Polsce. Mimo, że para początkowo ukrywała swój związek to z czasem przestali to robić. W dalszym ciągu jednak para nie dzieli się faktami ze swojego życia prywatnego.

Przemek zdobył się na szczere wyznanie jakiś czas temu i opowiedział  jak zaczął się jego związek z Martyną Wojciechowską. Dlatego też para zdecydowała się potwierdzić plotki o zaręczynach.

https://www.instagram.com/p/CEQ9-fEA6cO/

Zobacz także na Widal.pl

Zakaz lotów z Polski do wielu zagranicznych krajów. Gdzie NIE polecisz?

Zakaz lotów z Polski do wielu zagranicznych krajów. Już od 26 sierpnia będzie obowiązywał zakaz lotów z naszego kraju. Z pewnością pokrzyżuje to plany wielu osobom, które w najbliższym czasie planowały wakacje.

Wybuch gazu w Jarosławiu. Są ofiary śmiertelne

Wybuch gazu w Jarosławiu. W wyniku wybuchu doszło do zawalenia kilku pięter jednego z budynków. Są ofiary śmiertelne. Wśród ofiar jest między innymi małe dziecko i 66-letnia kobieta.

Obowiązek zasłaniania ust i nosa na plaży?

Obowiązek zasłaniania ust i nosa na plaży może stać się rzeczywistością . Jest decyzja Sanepidu w sprawie używania maseczek ochronnych podczas spędzania czasu na plaży.