Widal.plKoronawirusŁukasz Szumowski ma koronawirusa. Gdzie zakaził się były minister zdrowia?

Łukasz Szumowski ma koronawirusa. Gdzie zakaził się były minister zdrowia?

Łukasz Szumowski ma koronawirusa. Jak podają dziennikarze Onet, były minister zdrowia mógł zarazić się na w Polsce a nie na zagranicznych wakacjach na których przebywał.

Były minister wielokrotnie ostrzegał obywateli przed zarażenie oraz mówił, że sam się obawia się zakażenia. Wygląda jednak na to,że obawy stały się rzecyzwistością.

Łukasz Szumowski ma koronawirusa

Łukasz Szumowski ma koronawirusa. Były minister jakiś czas temu wyjechał na zagraniczne wakacje. Jednak jak się okazje to nie podczas tego wyjazdu się zaraził. Gdy wrócił do Polski tłumaczył:

Wakacje się udały, a na wodzie spędziliśmy ponad 100 godzin. Na ląd zeszliśmy raz i to na wysepkę, gdzie – z tego co wiem – nie było ani jednego przypadku koronawirusa. (…) Na wakacjach byłem wtedy, gdy wiedzieliśmy już, że z powrotów wakacyjnych jest po kilkanaście, kilkadziesiąt zakażeń, a nie setki. Spędziłem te 10 dni w pomieszczeniu i na wodzie. Myślę, że ryzyko było więc żadne.

Wirusa Covid-19 został wykryty u Szumowskiego dopiero po powrocie do Polski. Jak wynika z ustaleń wynik pozytywny otrzymali także członkowie rodziny Łukasza Szumowskiego.

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia narazie nie potwierdził doniesień

Rzecznika Ministerstwa Zdrowia zapytany o stan zdrowia Łukasza Szumowskiego. Wojciech Andrusiewicz stwierdził także, że były minister jest teraz osobą prywatną zatem on nie wypowie się na ten temat a takie pytanie trzeba kierować bezpośrednio Szumowskiego.

Zobacz także na Widal.pl

Esmeralda Godlewska rozpoczęła studia! Na jaki kierunek się zdecydowała?

Esmeralda Godlewska rozpoczęła studia. Na Instagramowym profilu celebrytki pojawiał się krótki filmik z inauguracji roku akademickiego oraz odbioru indeksu.

Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie kolejnego lockdownu. Na co musimy być przygotowani?

Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie kolejnego lockdownu. Sytuacja epidemiologiczna w Polsce w ostatnich dniach uległa pogorszeniu. Czy to oznacza, że już niedługo czeka nas kolejne zamknięci?

Kolęda w czasie pandemii koronawirusa. Są wytyczne na rok 2021. Jak to będzie wyglądać?

Kolęda w czasie pandemii koronawirusa zdecydowanie będzie inna niż w latach poprzednich. Mimo, że do Świąt Bożego Narodzenia mamy jeszcze niecałe 3 miesiące, to już warto dowiedzieć się czego w tym roku sie spodziewać.