Widal.plEsmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska rozpoczęła studia! Na jaki kierunek się zdecydowała?

Esmeralda Godlewska rozpoczęła studia! Na jaki kierunek się zdecydowała?

Esmeralda Godlewska rozpoczęła studia! Na jaki kierunek się zdecydowała?
Foto: screen/instagram.com/esmeralda_godlewskaofficial/

Esmeralda Godlewska rozpoczęła studia. Na Instagramowym profilu celebrytki pojawiał się krótki filmik z inauguracji roku akademickiego oraz odbioru indeksu.

Jedna z sióstr Godlewskich na swoim Instagramie dzieli się efektami swojej pracy w strefie beauty. Dlatego też informacja o rozpoczęciu nowego kierunku studiów zdziwiła i zainteresowała fanów kobiety. Na jakie studia zdecydowała się Esmeralda?

Esmeralda Godlewska rozpoczęła studia

Esmeralda Godlewska rozpoczęła studia. Taka informacja pojawiała się w mediach społecznościowych kobiety. Mimo, że w ostatnim czasie o celebrytce zrobiło się trochę ciszej to ona nie przestaje działać. Niespełna dwa miesiące temu Esmeralda zabrała głos w sprawie Zatoki Sztuki. W swojej wypowiedzi przestrzegła przed swoją tajemną wiedzą między innymi Majdanów choć wygląda na to, że jednak postanowiła odpuścić temat.

Esmeralda a tak naprawdę Monika obecnie pracuje w w gabinecie medycyny estetycznej z czego zdaje relacje na Instagramie. Równocześnie kobieta zajmuje się wychowaniem synka i stara się spędzać z nim jak najwięcej czasu ponieważ chłopiec na codzień znajduje się pod opieką ojca.

W sobotę za pośrednictwem Instagrama 25-latka poinformowała, że zaczęła studia. Na swoim profilu zamieściła szereg relacji z inauguracji roku akademickiego. Jednocześnie informując, że rozpoczyna naukę na Warszawskiej Uczelni Medycznej im. Tadeusza Koźluka.

Jaki kierunek wybrała celebrytka?

Celebrytka napisała w swoich mediach społecznościowych jednocześnie chwaląc się otrzymanym wcześniej indeksem:

Czas na kolejny kierunek studiów – pielęgniarstwo

Kocham być studentką. Wspaniała kadra, wykładowcy, uczelnia z ogromną historią- napisała pod jednym ze zdjęć

Natomiast w niedzielę kobieta  pochwaliła się pierwszymi zajęciami oraz swoim zdjęciem na uczelnianym korytarzu.

Zobacz także na Widal.pl

Jan Błachowicz mistrzem UFC! Polak brutalnie znokautował rywala?

Jan Błachowicz został mistrzem UFC! Polak brutalnie znokautował Dominicka Reyesa w jednej z najważniejszych walk gali UFC 253 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich!

Jest polski lek na koronawirusa! Zostanie podany 400 osobom. Czy jest nadzieja na koniec epidemii?

Jest polski lek na koronawirusa! Mimo, że cały czas słyszymy o rekordach zakażeń na COVID-19 wydaje się, że widzimy światełko tunelu. Jak ogłosił na konferencji prasowej dr Grzegorz Czelej “Mamy lek, polski lek na COVID-19, który działa” . Jednak jak to dokładnie wygląda oraz od kiedy będzie wprowadzany na rynek?

W szpitalach zaczyna brakować respiratorów! COVID-19 nas zabije?

Czy COVID-19 nas zabije? Niestety, ale koronawirus dla wielu okazuje się śmiertelną chorobą. Sytuacja ta jednak będzie się pogarszać, bowiem dla najciężej zarażonych pacjentów, wymagających pomocy respiratora, może zwyczajnie zabraknąć sprzętu.