Widal.plSpołeczeństwoKuba Wojewódzki ostro o oskarżeniach Latkowskiego! Będzie walczył

Kuba Wojewódzki ostro o oskarżeniach Latkowskiego! Będzie walczył

Kuba Wojewódzki jest jednym z celebrytów, którzy zostali wymienieni wśród bywalców klubu “Zatoka sztuki”, w którym grasowała trójmiejska szajka pedofilów. Uczęszczało tam wiele osób z polskiego show-biznesu. Wymieniono również Blankę Lipińską, Natalię Siwiec czy Radka Majdana.

Nic się nie stało” to głośny film Sylwestra Latkowskiego o pedofilii wśród celebrytów. Dokument ma być niejako odpowiedzią do „Zabawy w chowanego” braci Sekielskich. Zdanie autora filmu, problem pedofilii nie dotyczy tylko Kościoła Katolickiego, ale także innych grup, w tym celebrytów

Kuba Wojewódzki wściekły

Do filmu szybko odniósł się Kuba Wojewódzki, który zamieścił obszerny wpis na swojej stronie facebookowej.

Do reżysera filmu Nic się nie stało…Drogi Sylwestrze. Od lat obserwuje twoje mroczne zafascynowanie moją osobą. Już w 2003 roku w swoim filmie Nakręceni czyli szoł biznes po Polsku, próbowałeś udowodnić, że zarówno ja jak i program Idol to ściema, układ i nieczysta gra. Potem było już tylko gorzej.

– zaczyna swój wpis Wojewódzki.

Boję się, że znowu wpadłeś w złe towarzystwo sponsorujące twe posępne fantazje, które już nie raz zaprowadziły cię do problemów z prawem, konieczności ucieczki z kraju aż w końcu do więzienia.

– kontynuuje Kuba.

W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie jak i bliską mi osobę w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki. Próba przekonania świata, że bywając tam stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii tudzież ich cichym wspólnikiem to absurd i zwykłe przestępstwo. Przez lata bywałem też w budynkach TVP1, co nie czyni ze mnie waszego wspólnika, kłamcy, lokaja władzy czy aferzysty.
Dramat wielu dzieci molestowanych przez Krystiana W. bywalca i współtwórcy tego miejsca, a także samobójczą śmierć jednego z nich zamieniłeś na oręż politycznej i światopoglądowej nienawiści. To przeraża.

Celebryta zapowiada pozew

Showman w swoim wpisie wymienia również Jacka Kurskiego, który zdaniem Wojewódzkiego miał swój udział przy tym filmie. Zapowiedział już podjęcie odpowiednich kroków.

Twój mecenas Jacek Kurski nie ukrywał, że wasz film ma być odpowiedzią na kino Braci Sekielskich. Zaiste prawi z was chrześcijanie. Jeśli tak ratujecie Polski Kościół to jestem ciekaw jak ratować będziecie siebie. Bo ja nie powiem – Nic się nie stało. Idę z tobą i TVP do sądu. Postaram się wyrwać z 2 miliardów złotych dotacji dla tak zwanej telewizji publicznej tyle ile się da. Dla tych, którzy potrafią wykorzystać te pieniądze w imię miłości i pomocy innym.

Możemy się więc spodziewać głośnego procesu, w którym wezmą udział TVP, Latkowski i Wojewódzki. Spodziewać się można jednak kolejnych pozwów od wymienionych celebrytów.

https://www.facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN/photos/a.529136950471915/3171257089593208/?type=3&theater

Zobacz także:

Bonus BGC pozazdrościł Popkowi! Też robi MEGA formę?

Wygląda na to, że popularny w środowisku mieszanych sztuk walki Bonus BGC pozazdrościł Popkowi Monsterowi formy fizycznej. Obaj zawodnicy znani są z występów w klatce dla organizacji FAME MMA.

Psy wykrywają chorych na koronawirusa! Czy ich działania są skuteczne? Czek nas przełom?

Psy wykrywają chorych na koronawirusa to całkowity przełom w szybkim rozpoznawaniu zakażonych. Póki co psy z takimi umiejętnościami pracują na lotniku w Helsinkach.