Widal.plAndrzej DudaKontrowersyjna wypowiedź Kuby Wojewódzkiego o LGBT

Kontrowersyjna wypowiedź Kuby Wojewódzkiego o LGBT

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy Kuba Wojewódzki zamieścił na swojej stronie na Facebooku listę. Jest to lista “powodów”, dla których w niedzielę uda się na wybory.

Showman w przewrotnej liście nawiązuje do wypowiedzi i działań prezydenta Dudy, premiera Morawieckiego i innych polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Kontrowersyjna wypowiedź Kuby Wojewódzkiego. Czego ona dotyczyła?

Kontrowersyjna wypowiedź Kuby Wojewódzkiego odnosi się między innymi do kwestii LGBT. Prezydent znany jest z negatywnego podejścia do społeczności LGBT. Ten temat w ciągu ostatnich tygodni był często poruszany podczas kampanii. Niedawno także uroczyście podpisał on projekt zmiany konstytucji, zakładający zakaz przysposobienia dzieci przez osoby w związkach jednopłciowych. Król TVN-u poruszył także kwestię członkostwa Polski w UE, koronawirusa oraz sprzeciwu wobec przyjmowania uchodźców, ekologii i tak dalej.

Król TVN-u w ostrych słowach o ważnych kwestiach

“Jestem za Polską, w której premier odwołuje wszystkie choroby, a jak trzeba będzie to nawet Kazika z Listy Przebojów. Jestem za Polską, w której każdy kto nie chce być w Unii Europejskiej to może sobie wyjść. Jestem za Polską, która będzie przyjmowała uchodźców, ale tylko urodzonych w Polsce” – wymienia Wojewódzki.

W dalszej części mówi:

“Jestem za Polską, w której prezydent może mówić sobie to co chce a nie to co wie. Jestem za Polską, która nie będzie miała żadnej granicy z Niemcami, bo przyjadą i nam wybiorą prezydenta. Jestem za Polską, w której edukacja seksualna powinna być karana śmiercią albo nawet jeszcze czymś bardziej dotkliwym”

“Jestem za Polską, w której nikt się nie będzie szczepił na cokolwiek, bo nie. Jestem za Polską, w której LGBT powinno być rozwiązane i wyleczone. Albo odwrotnie. (…) Jestem za Polską, w której byle kto nie powinien zadawać pytań prezydentowi, bo przecież może nie znać odpowiedzi. (….) Dlatego idę głosować!”

Zobacz także na WIDAL.pl

14-latka w ciąży z 10 letnim kolegą! Dziewczynka została gwiazdą Instagrama. Jak do tego doszło?

14-latka w ciąży. Na swoim Instagramie gdzie obserwuje ją ponad 120 tysięcy osób pisze o strachu przed porodem. W jej postach możemy także przeczytać, że boi się porodu naturalnego, dlatego chce urodzić za pomocą cesarskiego cięcia. Ojcem dziecka Darii ma być jej 10-letni kolega.

Słynny raper zostanie prezydentem USA?

Kanye West to bardzo znany raper w Stanach Zjednoczonych. Teraz okazuje się, że ma również ambicje polityczne. O wszystkim muzyk poinformował na swoim Twitterze.
Raperowi zdarzało się do tej pory udzielać w życiu politycznym kraju. Dwa lata temu wraz ze swoją żoną-celebrytką Kim Kardashian gościł u prezydenta Donalda Trumpa. Teraz planuje być jego rywalem w wyścigu o fotel prezydencki.

Kuriozalna sytuacja w polskiej polityce. Jakie są opinie po dwóch debatach?

Dwie debaty prezydenckie miały miejsce wczoraj wieczorem. Jednak debatami były jedynie z nazwy. W miejscowości Końskie Andrzej Duda odpowiadał na pytania mieszkańców i redaktora TVP. Natomiast w Lesznie, Rafał Trzaskowski zorganizował “arenę prezydencką”, na której pytania zadawało mu 20 dziennikarzy.