Widal.plŚwiatKobieta wyrzucała dzieci z drugiego piętra! To był ratunek przed ogniem [WIDEO]

Kobieta wyrzucała dzieci z drugiego piętra! To był ratunek przed ogniem [WIDEO]

Kobieta wyrzucała dzieci z drugiego piętra! Do tego dramatycznego wydarzenia doszło w Nowosybirsku. 25-letnia kobieta wraz z dwójką dzieci była na wakacjach w wynajętym mieszkaniu, kiedy doszło do pożaru!

Dwudziestopięciolatka obudziła się rano i zobaczyła ogromny pożar wewnątrz lokalu. Żeby uratować siebie i dwójkę synów wyrzucała dzieci przez okno. Na szczęście na pomoc kobiecie przyszli mieszkańcy, którzy rozłożyli koc, na który lądowały dzieci!

Kobieta wyrzucała dzieci z drugiego piętra!

Matka dwójki chłopców była w szoku, ale zdołała przywołać na pomoc sąsiadów. Ci pomogli jej uratować dzieci. Rozłożyli bowiem koc, na który kobieta rzucała chłopców.

https://www.youtube.com/watch?v=tq2Z9FtQG_0&feature=emb_title

Jak się potem okazało,kobieta spała w jednym łóżku z młodszym synem, ale po przebudzeniu i wykryciu pożaru musiała odnaleźć drugiego, starszego synka. Po jego znalezieniu podbiegła do okna i krzyczała do ludzi z prośbą o pomoc. 25-latka nie pamięta całego tego zajścia. W rozmowie z policją potwierdziła, że była w szoku i tylko dzięki pomocy sąsiadów nie spanikowała.

Dzieciom i samej kobiecie na szczęście nic się nie stało. Policja bada teraz przyczynę pożaru. Okazuje się bowiem, że mieszkanie, w którym doszło do niebezpiecznego wydarzenia było wynajęte przez dwudziestopięciolatkę. Nie wiadomo czy doszło do zwarcia instalacji elektrycznej czy przyczyną pożaru było coś innego.

Co także na WIDAL.PL?

Wypadek ratowników górskich w Słowacji! Ich auto koziołkowało! Co tam się wydarzyło?

Bardzo poważny wypadek ratowników górskich w Słowacji! Do tej tragicznej sytuacji doszło wczoraj. Ratownicy wyruszyli pomóc mężczyźnie, który został ranny podczas wycieczki. Sami z tę wyprawę zakończyli w ciężkim stanie!

Protesty w Niemczech. Rośnie niezadowolenie z powodu obostrzeń koronawirusowych. Co dalej?

Protesty w Niemczech. Niemiecka odpowiedź wirusa spotkała się z uznaniem na świecie. Protesty przeciwko szczepionkom i maskom pokazują jednak, że jest ofiarą własnego sukcesu.

Świdwin: Szokująca sytuacja w szkole. Wyciągnęli dziecko, bo myśleli, że jest zakażone. Jakie będą konsekwencje?

Świdwin to miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim. W ostatnim czasie zdarzyły się tam przypadki zachorowań uczniów na COVID-19. W związku z tym pojawiła się tam panika.