Widal.plJerzy OwsiakJerzy Owsiak zakażony koronawirusem!

Jerzy Owsiak zakażony koronawirusem!

Jerzy Owsiak zakażony koronawirusem. O swoim stanie zdrowia poinformował za pomocą mediów społecznościach. O tym, że jest zakażony poinformował w środę rano. Przekazał także jakie objawy mu towarzyszyły.

Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podzielił się informacją o złym stanie zdrowia. Jednocześnie zaapelował do społeczności oraz przekazał bardzo ważną wiadomość do swoich obserwujących.

Jerzy Owsiak zakażony koronawirusem

Jerzy Owsiak zakażony koronawirusem. Na swoich mediach społecznościowych przekazał smutną wiadomość:

Byłem przekonany, że może to być tylko grypa, ale na wszelki wypadek zgłosiłem wraz z żoną chęć zrobienia testów. Weekend był trudny, ale powoli objawy mijały. W poniedziałek myślałem, że jak to typowa grypa: przyszła i po prostu odchodzi. We wtorek zrobiliśmy jednak testy i okazało się, że wynik jest pozytywny.

To pokazuje jak bardzo różną formę przybiera koronawirus. Nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów. Dbajcie o siebie.

Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ostrzegł także, że zagrożenie wirusem jest wszędzie wokół nas. Jak sam przyznał:

(…) zagrożenie jest stale wokół nas.

Mimo że podczas naszej pracy przestrzegamy zasad bezpieczeństwa (…), to jednak nie ustrzegliśmy się koronawirusa.

Owsiak zdecydował się poddać wszystkim niezbędnym działaniom

Szef Wielkiej Orkiestry zapewnił także, że ostrzegł wszystkicb swoich współpracowników zaraz po otrzymaniu pozytywnego wyniku testu na obecność Covid-19. Wyznał także, że dostosuje i podda się wszystkim działaniom.

Teraz oczywiście poddam się wszystkim czynnościom, które nakłada na mnie ten pozytywny wynik testu. Mimo home office pracuje pełną parą.

W opublikowanym przez siebie wpisie wyraził także podziękowanie i podziw dla wszystkich osób, które pracują “na pierwszej linii frontu” i przeprowadzają testy.

Niezmienne pozdrowienia i szacunek dla wszystkich lekarzy, pracowników szpitali, ratowników, całego personelu medycznego za ich nieprawdopodobnie ciężką i ważną pracę

Na zakończenie swojej wypowiedzi, zwrócił się do innych chorych:

Wszystkich cierpiących – mocno tulimy do serca. Walczymy!

Zobacz także na WIDAL.pl

Zasady kwarantanny ulegną zmianie. Co nowego tym razem?

Zasady kwarantanny ulegną zmianie. Zmiany te zapowiedział minister zdrowia na poniedziałkowej konferencji prasowej.

Janusz Korwin-Mikke zaskakuje formą i wspiera branże fitness. Spodziewaliście się tego po polityku?

Janusz Korwin-Mikke na swoim Instagramie opublikował post z basenu. Jak wiemy w kolejnej fazie wprowadzania obostrzeń na pierwszy rzut poszła branża fitness oraz działalność basenów i pływalni.

Szymon Hołownia zabrał głos w sprawie walki z koronawirusem. Jego zdaniem niezbędne jest wojsko. Czy ktoś weźmie jego zdanie pod uwagę?

Szymon Hołownia postanowił zabrać głos w sprawie panującej epidemii koronawirusa. Podczas swojej wizyty w Polsacie Hołownia nie krył oburzenia.