Widal.plAndrzej DudaJackowski już wie kto wygra wybory prezydenckie 2020

Jackowski już wie kto wygra wybory prezydenckie 2020

Krzysztof Jackowski wie kto zwycięży 12 lipca w wyborach prezydenckich. Jasnowidz z Człuchowa w ostatnim czasie postanowił szerzej spojrzeć w polityczną przyszłość naszego kraju.

Kilka dni temu ogłosił, że wie kto wygra wybory prezydenckie. Czy przepowiednia Jackowskiego faktycznie się spełni i najsławniejszy polski jasnowidz będzie triumfował nad swoją spełnioną przepowiednią?

Jackowski już wie kto wygra wybory

Jackowski wie, który z kandydatów wygra wybory. Mężczyzna już raz trafnie przewidział kto wygra w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Nie dość, że dobrze wskazał, że liderem będzie Andrzej Duda to także niewiele pomylił się w kwestii wyniku procentowego kandydatów. Czy tym razem typy jasnowidza ze Człuchowa będą poprawne?

Według jasnowidza z Człuchowa wybory prezydenckie 2020 wygra ponownie Andrzej Duda. Wróżbita utrzymuje także, że obecnie urzędujący prezydent otrzyma w okolicy 53 procent głosów. Przewiduje on także frekwencję, która według niego będzie zdecydowanie niższa niż w pierwszej turze.

Konkurencja Jackowskiego

Akurat przed drugą tura wyborów prezydenckich gdzie pojedynek stoczą ze sobą Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski uaktywnił się drugi jasnowidz. Wojciech Glanc to jasnowidz i gwiazdor telewizyjnego show „Mam talent”.

Glanc zgadza się z Jackowskim i stwierdza, że “mimo wszystko niestety wygra Duda”

Jaki będzie zatem wynik według Krzysztofa Jackowskiego?

Człuchowski przepowiada wynik wyborów prezydenckich z korzyścią dla Andrzeja Dudy. Zdaniem wróżbity na kolejną kadencję wybrany i zaprzysiężony zostanie ponownie obecny prezydent Andrzej Duda. Według przepowiedni ma on otrzymać blisko 53 % głosów a dokładnie będzie to 52,7.

Frekwencja w drugiej turze już nie będzie tak zaskakująco wysoka jak w pierwszej. Frekwencja z pewnością będzie niższa. Twierdzi on także, że większość wyborców i sympatyków Szymona Hołowni zagłosuje w drugiej turze na Rafała Trzaskowskiego. Jednak mimo to obecny prezydent Warszawy nie wygra tych wyborów i zdobędzie o kilka punktów procentowych mniej niż jego konkurent Andrzej Duda.

Czy Jackowski ma rację co do tego, jaki wynik będzie naprawdę? Przekonamy się już w niedzielę, 12 lipca.

Zobacz także na WIDAL.pl

Słynny raper zostanie prezydentem USA?

Kanye West to bardzo znany raper w Stanach Zjednoczonych. Teraz okazuje się, że ma również ambicje polityczne. O wszystkim muzyk poinformował na swoim Twitterze.
Raperowi zdarzało się do tej pory udzielać w życiu politycznym kraju. Dwa lata temu wraz ze swoją żoną-celebrytką Kim Kardashian gościł u prezydenta Donalda Trumpa. Teraz planuje być jego rywalem w wyścigu o fotel prezydencki.

14-latka w ciąży z 10 letnim kolegą! Dziewczynka została gwiazdą Instagrama. Jak do tego doszło?

14-latka w ciąży. Na swoim Instagramie gdzie obserwuje ją ponad 120 tysięcy osób pisze o strachu przed porodem. W jej postach możemy także przeczytać, że boi się porodu naturalnego, dlatego chce urodzić za pomocą cesarskiego cięcia. Ojcem dziecka Darii ma być jej 10-letni kolega.

Zawodnik UFC rusza z nowym biznesem. Zajmie się dystrybucją marihuany?

Zawodnik UFC ma dość kontraktu amerykańskiego giganta z firmą Reebok i rusza z nowym biznesem. Ma zamiar podbić rynek odzieżowy, a także zajmie się dystrybucją marihuany.