Widal.plGwiazdyHanna Rek nie żyje. Przy jej hitach bawili się wszyscy

Hanna Rek nie żyje. Przy jej hitach bawili się wszyscy

Hanna Rek nie żyje. Informacje o śmierci piosenkarki przekazał Związek Artystów Scen Polskich. Gwiazda miała 83 lata.

Przy hitach piosenkarki bawili się wszyscy. Informacja o jej śmierci zasmuciła fanów. Mimo, że artystka odeszła już 17 września to informacja o tym dopiero teraz ujrzała światło dzienne. 

Hanna Rek nie żyje

Hanna Rek nie żyje. Piosenkarka, której przebije zna cała Polska. Kobieta urodziła się w 1937 roku. Artystka otarła się o śmierć. Podczas Powstania Warszawskiego ukryła się w jednej z warszawskich kamienic, która dosłownie zwaliła jej na głowę. Po wojnie podjęła decyzje o pójściu na Warszawską Akademię Medyczną. Szybko jednak zrozumiała, że nie jest to jej kierunek. Wtedy odkryła, że jej największą pasją, której chce poświęcić swoje życie jest muzyka.

Hity takie jak „Gdy mi Ciebie zabraknie” czy „W siną dal” zna praktycznie każdy. Do dzisiaj te utwory cieszą się ogromna popularnością i są grane na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Hanna Rak na scenie była jak ryba w wodzie. Niestety nadszedł w jej życiu tragiczny moment, który zadecydował o tym, że już nigdy więcej nie wyszła na scenę.

Tragiczne wydarzenia w życiu artystki

Artystka musiała sobie poradzić z tragiczny wydarzeniem w życiu jakim była śmierć jej ukochanego syna. Piosenkarka wyznała, że mimo wieku, jej głos wcale się nie zmienił. Jednak śpiewanie nie było dla niej tak przyjemne jak przed tragedią. Mimo tego, że Hannę Rek kochali niemal wszyscy życie jej nie oszczędzało.Jej życie było wypełnione pasmem niepowodzeń, porażek, traum i przykrych doświadczeń.

Zobacz także na Widal.pl

Były menadżer Roberta Lewandowskiego oskarża go o przestępstwa finansowe. Żąda także odszkodowania! Czy spotkają się w sądzie?

Były menadżer Roberta Lewandowskiego oskarża go o przestępstwa finansowe. Jak twierdzi Cezary Kucharski piłkarz i jego żona przelewali sobie firmowe pieniądze na prywatne konta. Mieli to robić bez wiedzy niemieckiej skarbówki.

Donald Trump otrzymał kopertę z trucizną. Czy to atak terrorystyczny?

Donald Trump otrzymał kopertę z trucizną. Na granicy amerykańsko-kanadyjskiej została aresztowana kobieta, która jest podejrzana o wysłanie koperty z trucizną do Białego Domu. Taką informację w niedzielę przekazała agencja Associated Press. Powołała się na powołując się na źródła w służbach bezpieczeństwa USA.

Polski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Jak wygląda?

Polski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Młody mężczyzna twierdzi, że w ten sposób wyleczył się z głębokiego kompleksu.