Widal.plGwiazdyPolski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Jak wygląda?

Polski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Jak wygląda?

Polski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Jak wygląda?
Foto: screen/facebook.com/Michael-Michał-Przybyłowicz

Polski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Młody mężczyzna twierdzi, że w ten sposób wyleczył się z głębokiego kompleksu.

Do tej pory głośno było o Rodrigo Alves czyli “Żywym Kenie”, który zyskał popularność dzięki ogromnej ilości zabiegów, które miały upodobnić go do słynnej lalki. Mężczyzna poddał się ponad stu operacjom, co spowodowało u niego między innymi problemy z odpadającym nosem. Brazylijczyk stał się dla wielu osób inspiracja a jego fenomen dotarł także do Polski.

Polski “Żywy Ken”

Polski “Żywy Ken” a raczej Michał Przybyłowicz z zawodu jest wróżbitą. Już jakiś czas temu dał się poznać szerszej publiczności biorąc udział w programach telewizyjnych. Mogliśmy go zobaczyć między innymi na antenie TTV w programie Dżentelmeni i Wieśniacy. Jednak największą popularność zyskał w marcu tego roku, gdy na swoim profilu na Instagramie poinformował, że ma 4-letniego syna.

To właśnie od tamtego momentu 27-letni mężczyzna robi wszystko aby jego chwila sławy nie minęła za szybko. Jakiś czas temu Michał Przybyłowicz zapewniał i zarzekał się, że nie podda się żadnej operacji plastycznej. Mówił wtedy także, że jego obecy wygląd jest efektem diety, ćwiczeń, makijażu i zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego.

Operacja wszczepienia implantów klatki piersiowej za 20 tysięcy złotych!

Pomimo zapewnień mężczyzna jednak poddał się operacji plastycznej. Na swoim Instagramie poinformował, że zrobił kolejny krok na drodze do uzyskania “perfekcyjnego wyglądu”. W związku z tym poddał się zabiegowi. Operacja była poważna i mocno inwazyjna ponieważ wróżbita wszczepił sobie implanty klatki piersiowej. 

Podczas rozmowy z portalem Pudelek mężczyzna poinformował co skłoniło go do poddania się tak drastycznej zmianie:

Decyzja zapadła już dawno.  Operacja miała się odbyć na wiosnę, ale pandemia trochę pokrzyżowała moje plany. Zdecydowałem się na implanty, gdyż nie miałem kompletnie rozbudowanej klatki piersiowej. Właściwie nie było tam nic. Niewykluczone, że w przyszłości zdecyduję się na jeszcze większy implant. Wszystko zależy od tego, jak te się przyjmą i ułożą.

Koszt operacji wyniósł 20 tysięcy. Ale mój komfort nie ma ceny. Mam już zaplanowane kolejne operacje, także nie poszedłem pod nóż pierwszy i ostatni raz. Ból jest bardzo duży, ale rzekomo utrzymuje się do około tygodnia czasu. Nie można normalnie funkcjonować. Siadanie czy też wstawanie zajmuje kilka minut.

Zobacz także na Widal.pl

Jutro dymisja Zbigniewa Ziobry?

Czy jutro uskuteczni się dymisja Zbigniewa Ziobry ze stanowiska ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego? Wszystkie zakulisowe informacje właśnie to sugerują, a na dodatek jest już konkretna kandydatura na następcę Ziobry w resorcie sprawiedliwości.

Huragan nadciąga nad Europę. Na co musimy się przygotować w najbliższych dniach?

Huragan nadciąga nad Europę. Nie da się ukryć, że coraz mocniej będziemy odczuwać skutki ocieplenia klimatu. Co za tym idzie musimy się przygotować na to, że co jakiś czas będziemy się zmagać z ekstremalnymi zjawiskami atmosferycznymi.

Andrzej Duda zabrał głos w sprawie “Piątki dla zwierząt”. Jakie jest jego stanowisko?

Andrzej Duda zabrał głos w sprawie “Piątki dla zwierząt”. W piątek Sejm uchwalił nowelę ustawy o ochronie zwierząt. Ma ona zakazać między innymi hodowli zwierząt na futra a także wprowadzić ograniczenia w kwestii uboju rytualnego.