Widal.plSpołeczeństwoGrzegorz Halama weźmie ślub! Partnerka jest dużo młodsza!

Grzegorz Halama weźmie ślub! Partnerka jest dużo młodsza!

Grzegorz Halama weźmie ślub! Znany kabareciarz i aktor poślubi dużo młodszą wybrankę – Klaudię.

O decyzji dotyczącej ślubu Grzegorza Halamy ze swoją wybranką Klaudią, kabareciarz poinformował fanów za pośrednictwem swojego Facebooka. Najpierw udostępnił zdjęcie z narzeczoną, a potem potwierdził, że ww 2021 roku para weźmie ślub.

Grzegorz Halama weźmie ślub!

Związki mężczyzn z dużo młodszymi partnerkami zawsze są szeroko komentowane przez media. Nie inaczej jest w przypadku Grzegorza Halamy. 50-latek poślubi kobietę młodszą o 21 lat. Klaudia, wybranka Halamy ma bowiem obecnie 29 lat.

Para razem pozowała na Facebooku, gdzie wszyscy dowiedzieliśmy się o planowanym ślubie:Halama to nie jedyny znany mężczyzna, który poślubi dużo młodszą kobietę

Między Grzegorzem Halamą, a jego wybranką – Klaudią jest 21 lat różnicy. Ale to nie jedyna para w polskim show biznesie, która związała się ze sobą mimo dużej różnicy wieku.

72-letni Karol Strasburger wziął ślub z partnerką, która jest od niego młodsza o 37 lat! Co ciekawe, chwilę po ślubie para doczekała się pierwszego dziecka.

Rekordzistą w Polsce pod względem poślubienia młodszej kobiety jest Andrzej Łapicki. Słynny aktor teatralny i filmowy w wieku 85 lat stanął na ślubnym kobiercu z Kamilą Mścichowską, która miała wówczas… 25 lat.

Seks nauczycielki z uczniem?

Taka sytuacja miała niedawno miejsce! Nauczycielce grozi teraz długi wyrok!

Czy to prawda, że na koronawirusa zmarły bliźniaczki?

Niestety tak. Taka sytuacja miała miejsce w tym tygodniu w Southampton.

Justyna Żyła pokazała dom?

W mediach społecznościowych celebrytki pojawiły się zdjęcia! Dom otrzymała po rozwodzie ze skoczkiem Piotrem Żyłą.