Widal.plDonald TrumpDonald Trump ma nowy plan. Polityk chce założyć własna telewizję. Co w niej zobaczymy?

Donald Trump ma nowy plan. Polityk chce założyć własna telewizję. Co w niej zobaczymy?

Donald Trump ma nowy plan. Po przegranej w wyborach prezydenckich wiele jego sojuszników odwróciło się od niego. Nie da się ukryć, ze wpływ na to miało podejście polityka do pandemii trwającej od początku roku na świecie.

Co więcej Trump postrzegany jest jako osoba niezbyt zrównoważona oraz nie do końca poważna. To również miało wpływ na wynik wyborów.

Donald Trump ma nowy plan

Donald Trump nie ukrywał swojego zdenerwowania gdy jego ulubiona telewizja FOX, która była uważana za niemal jego prywatną ogłosiła jako pierwsza, że Biden wygrał wybory w Arizonie. Ta informacja wróżyła klęskę Trumpa juz na samym początku.

Dodatkowo nadawca podjął decyzję o wyciszeniu przemowy Trumpa, który nie akceptował wyników głosowania. To także musiało zaboleć byłego prezydenta. Nie ma się w takiej sytuacji co dziwić, że Trump zaczął ostro krytykować kanał FOX. Na Twitterze zorganizował pewnego rodzaju nagonkę na stację i nazywając ją “skorumpowaną, grającą nie fair”, a nawet “martwą”.

Telewizja Trumpa

Jak podaje serwis “People” były prezydent planuje już swoje życie po przegranej. Jak przekazali informatorzy, Donald Trump planuje stworzenie i otwarcie prywatnego kanału w internecie.

Aby było taniej nie będzie to telewizja kablowa a telewizja internetowa. Dostęp do niej będą miały osoby, które opłacą abonament.

Tym krokiem prezydent chce zagrozić zasięgom kanału FOX, a w przyszłości go zniszczyć – twierdzi informator. 

Już dziś robi stacji czarny PR pisząc na Twitterze o spadkach oglądalności.

Zobacz także na Widal.pl

Nie żyje ksiądz Eugeniusz Makulski. Duchowny był oskarżony o molestowanie dzieci. Zainicjował też budowę bazyliki Licheńskiej

Nie żyje ksiądz Eugeniusz Makulski. Duchowny zainicjował budowę bazyliki w Licheniu, do której ochoczo pielgrzymują wierni. Ksiądz zmarł w wieku 92 lat.

“Zestaw antydepresyjny po utracie dziecka”. Jedyne 10 zł za “duchowy lek” bez recepty. Nowy pomysł jednego z duchownych.

“Zestaw antydepresyjny po utracie dziecka”. To nowy lek duchowy mający za zadanie pomóc kobietom, które przeżyły: utratę dziecka, poronienie naturalne, poczucie winy, lęki i stany depresyjne po utracie dziecka, przerwanie ciąży, syndrom poaborcyjny oraz in vitro.

Śmierć trzynastolatki w Sosnowcu! Spacerowała po opuszczonym budynku! Co się stało?

Śmierć i ogromna tragedia trzynastolatki w Sosnowcu! Młoda dziewczynka, wraz ze swoją o dwa lata młodszą koleżanką spacerowała po opuszczonym budynku w Sosnowcu, kiedy doszło do tragedii. Nastolatka spadła z drugiego piętra, najprawdopodobniej przez dziurę w podłodze!